تاریخ: ۱۶:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

انتخابات ریاست فدراسیون ژیمناستیک در حالی فردا (دوشنبه) برگزار می‌شود که تماس‌هایی به نام یکی از نامزدها با برخی روسای استانی گرفته می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،انتخابات ریاست فدراسیون ژیمناستیک صبح فردا (دوشنبه) در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد. در آستانه این رویداد مهم برای این رشته پایه و رئیس‌دار شدن فدراسیون پس از نزدیک به ۱۳ ماه، اتفاقاتی رخ داده که باعث ایجاد حاشیه شده است.

ماجرا از این قرار است که طی روزهای اخیر تماس‌هایی به صورت غیر مستقیم از طرف یکی از نامزدها و همچنین ادارات کل استان‌ها با روسای هیئت‌ها گرفته شده تا مسئول اول ژیمناستیک در هر استان با آن نامزد رای بدهد.

رضا محمدکاظمی، یکی از چهار کاندیدار انتخابات فدراسیون ژیمناستیک در این باره گفت: در رایزنی‌هایی که با روسای استان‌ها داریم و صحبت‌هایی که انجام می‌دهیم، می‌گویند که به صورت غیر مستقیم و همچنین از طریق ادارت کل استان‌ها تماس‌هایی با آنها گرفته شده که نظر مسئولان رده بالای ورزش بر روی یک نامزد خاص است.

وی افزود: در صحبت‌هایی که با داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان  داشتم، وی تاکید داشت که این نهاد هیچ گزینه‌ای برای ریاست ندارد. با این وجود خواهش می‌کنم که مسئولان وزارت ورزش یک بار دیگر تکذیب نهایی کنند تا خیال همه نامزدها و جامعه ژیمناستیک راحت شود.

/تسنیم

پاسخی بگذارید