یک گزارش منتشرشده از این نکته حکایت می‌کند که آ.ث‌میلان با ارائه پیشنهادی وسوسه‌کننده، مانع انتقال مهاجم آفریقایی بورسیادورتموند به چلسی می‌شود.
تاریخ: ۱۴:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، روزنامه گازتادلواسپرت امروز در گزارشی عنوان کرد میلانی‌ها به طور جدی خواهان به خدمت‌گیری «پیرامریک اوبامیانگ»‌شده‌اند.به این ترتیب در حال ارائه پیشنهادی ۶۰ میلیون یورویی به گلزن درجه یک و گابنی هستند تا مانع انتقال وی به چلسی انگلیس شوند. در این مقاله عنوان شده احتمال زیادی برای رفتن چنین […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، روزنامه گازتادلواسپرت امروز در گزارشی عنوان کرد میلانی‌ها به طور جدی خواهان به خدمت‌گیری «پیرامریک اوبامیانگ»‌شده‌اند.به این ترتیب در حال ارائه پیشنهادی ۶۰ میلیون یورویی به گلزن درجه یک و گابنی هستند تا مانع انتقال وی به چلسی انگلیس شوند.

در این مقاله عنوان شده احتمال زیادی برای رفتن چنین گلزنی به تیم ایتالیایی هست چرا که بورسیا درخواست ۷۰ میلیون یورو کرده که با توجه به چانه‌زنی‌های احتمالی، امکان انتقالش را فراهم می‌کند.

این در حالیست که در کنار چلسی،‌تیم تیانجین کوانجیان چین نیز درخواست انتقال وی را کرده و حاضر است حقوق سالیانه ۱۲ میلیون یورویی برایش درنظر گیرد.

پاسخی بگذارید