مسابقات هندبال ساحلی منطقه شمال کشور؛
تاریخ: ۰:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
نام نویسنده: علی احمدی
ماندگار پارس نوشهر قهرمان این رقابت ها شد

مسابقات هندبال ساحلی بزرگسالان منطقه شمال کشور در رده سنی بزرگسالان با قهرمانی تیم ماندگار پارس نوشهر به پایان رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات هندبال ساحلی بزرگسالان منطقه شمال کشور در رده سنی بزرگسالان که با حضور ۱۵ تیم از ۱۳ الی ۱۶ تیرماه در ساحل سیترای نوشهر برگزار شد روز جمعه با سه بازی به کار خود پایان داد و تیم های اول تا ششم مسابقات مشخص شدند.
در فینال مسابقات تیم های رعد پدافند تهران و ماندگار پارس نوشهر به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم ماندگار پارس نوشهر موفق شد تیم رعد پدافند تهران را شکسته داده و قهرمان مسابقات منطقه شمال کشور گردد.
در بازی رده بندی نیز تیم های مقاومت البرز و حاج حسن ساری به مصاف هم رفتند که تیم حاج حسن ساری با شکست مقاومت البرز مقام سوم این مسابقات را کسب نمود.
در بازی دیگر نیز تیم های هیات هندبال ساری و آجا (شهرداری) ارومیه به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی نیز با برتری تیم هیات هندبال ساری پایان یافت.

بدین ترتیب تیم های مذکور به همراه ۴ تیم منطقه جنوب کشور، تا پایان تابستان سال جاری مسابقات ساحلی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را برگزار خواهند کرد.

تیمهای برتر منطقه شمال کشور:

ماندگار پارس نوشهر، رعد پدافند تهران، حاج حسن ساری، مقاومت البرز، هیات هندبال ساری و شهرداری ارومیه

تیمهای برتر منطقه جنوب کشور:

نجف آباد، اصفهان، کازرون و برازجان

 

تقدیر از مربی و بازیکنان مازندرانی تیم ملی هندبال ساحلی

محمد حسین شکیبافر رئیس هیات هندبال استان در مراسم اختتامیه مسابقات هندبال ساحلی منطقه شمال کشور از مربی و بازیکنان مازندرانی تیم ملی هندبال ساحلی تقدیر کرد.

بر اساس این گزارش شکیبافر از نادعلی زکایی مربی، عباس اسدزاده دروازه بان، مسعود محسنی، شهریار حسینی و پوریا قلی پور از بازیکنان تیم ملی هندبال ساحلی ایران تقدیر نمود.

در این مراسم مسئولین فدراسیون هندبال، مسئولین هیات هندبال مازندران، مسئولین شهرستان نوشهر و جمع کثیری از مشتاقان هندبال حضور داشتند.

پاسخی بگذارید