تاریخ: ۱۹:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هفته سوم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور روز یکشنبه با برگزاری دو دیدار آغاز خواهد شد که در این بین انجام دیدار ارژن شیراز و گیتی‌‌پسند در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته سوم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در حالی از فردا (یکشنبه) با انجام دو دیدار آغاز خواهد شد که این هفته هم دوباره برگزاری یک دیدار در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. اهالی فوتسال که در دو هفته گذشته لیگ پرتلاطمی را پشت سر گذاشته بودند، امیدوار بودند تا حداقل این هفته با آرامش بیشتری برگزار شود، اما از قرار معلوم آرامش به لیگ برتر فوتسال نیامده است!

در هفته اول که چهار بازی لغو شد و جنجال و بی‌برنامگی در شروع مسابقات موج می‌زد. در هفته دوم نیز تکلیف سه تیم برای حضور در لیگ برتر در ثانیه‌های پایانی مشخص شد و تا روز آخر سرنوشت برگزاری یا عدم برگزاری سه دیدار مشخص نبود که در نهایت تمام مسابقات برگزار شد. در این هفته هم هنوز تکلیف برگزاری دیدار ارژن شیراز و گیتی‌‌پسند اصفهان مشخص نیست. کمیته فوتسال اعلام کرده است در صورتی که تیم ارژن شیراز مبلغ ورودی مسابقات را پرداخت و مدارکش را کامل نکند، از لیگ برتر کنار گذاشته خواهد شد. با مشکلاتی که تیم ارژن دارد و در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت تا شروع مسابقه هنوز نتوانسته مبلغ ورودی را پرداخت کند، احتمال لغو این دیدار کم نیست.

در سایر دیدارهای حساس این هفته نیز تیم مس سونگون که موفق شده از دو دیدار حساس هفته گذشته خود شش امتیاز به دست بیاورد، باید به مصاف شهرداری ساوه برود. این تیم به دنبال تداوم روند رو به رشد خود است و سعی می‌کند در همین هفته‌های ابتدایی اختلافش را با رقبا زیاد کند. تیم فرش‌آرای مشهد نیز که با شش امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است، برای حفظ این جایگاه باید به مصاف مقاومت قرچکی برود که در نخستین دیدار خود در لیگ برتر موفق شد هفته گذشته با نتیجه ۵ بر ۲ تیم پارسیان شهر قدس را شکست دهد.

در دیگر بازی مهم این هفته تیم تأسیسات دریایی میهمان هیئت فوتبال استان قم است و برای اینکه همین ابتدای لیگ از مدعیان عقب نماند باید سه امتیاز این دیدار را به دست بیاورد. شاگردان شمسایی در دیدار هفته نخست مقابل مس سونگون شکست خوردند و یکی از حساس‌ترین دوئل‌های فصل خود را به حریف قدرتمندشان واگذار کردند، اما هفته گذشته موفق شدند دیگر رقیب همیشگی خود،‌ یعنی حفاری را در یک بازی دشوار و سخت با نتیجه ۶ بر ۴ شکست دهند.

برنامه کامل هفته سوم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

یکشنبه – ۹۶/۴/۱۷
* ارژن شیراز – گیتی‌پسند
* مقاومت البرز – شهروند ساری

دوشنبه – ۹۶/۴/۱۹
* پارسیان شهر قدس – آتلیه طهران قم

سه‌شنبه – ۹۶/۴/۲۰
* فرش‌آرای مشهد – مقاومت قرچک
* هیئت فوتبال استان قم – تأسیسات دریایی
* حفاری اهواز – آذرخش بندرعباس
* مس سونگون – شهرداری ساوه

 

/تسنیم

پاسخی بگذارید