تاریخ: ۱۹:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مجید جلالی در حالی به کمیته اخلاق دعوت شده که مسئولان این کمیته هیچ واکنشی به اظهارات سرمربی تیم ملی نشان نداده‌اند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال امروز (شنبه) مجید جلالی سرمربی پیکان را به دلیل انتقاد از سازمان لیگ به این کمیته فراخواند.

مسئولان کمیته اخلاق دلیل احضار جلالی به این کمیته را به دلیل انتقاد سرمربی پیکان از سازمان لیگ بابت تغییر در برنامه قرعه‌کشی مسابقات لیگ برتر اعلام کردند که به نظر می‌رسد اوج عدم نقد پذیری یکی از ارکانی‌های فوتبال کشور را نشان می‌دهد.

پیش از این کمیته اخلاق در فروردین ماه سال ۹۵ امیر قلعه‌نویی را به دلیل زبان آوردن این جمله که «مرگ فوتبال است که کفاشیان رئیس فدراسیونش باشد» به این کمیته فراخوانده بود. کمیته اخلاق در مقطعی مایلی‌کهن را هم احضار کردند و فدراسیون فوتبال نیز از او شکایت کرده بود.

همه این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که مسئولان این کمیته کوچکترین واکنشی به بیانیه سرمربی تیم ملی و بی‌احترامی او به دبیرکل حالا پیشین فدراسیون فوتبال نشان نداده‌اند و پیش از این نیز شهامت برخورد با سرمربی تیم ملی در زمانی که او علیه کفاشیان و اسدی صحبت کرده بود، را نداشتند.

کمیته اخلاق که برای عکس یادگاری رحمتی، او را به این کمیته فراخوانده بود چرا بابت توهین‌های و اظهارات کی‌روش، سرمربی تیم ملی را تاکنون به این کمیته فرا نخوانده است؟

/تسنیم

پاسخی بگذارید