تاریخ: ۱۹:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

باشگاه پرسپولیس اجازه حضور ملی‌پوش امید خود در تمرینات تیم تحت هدایت امیرحسین پیروانی را به یک دلیل نخواهد داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا ساکت در نقش مدیر تیم‌های ملی به بازیکنان غایب در تمرینات تیم امید تأکید کرده که باید هر چه سریع‌تر در تمرینات این تیم شرکت کنند و این در حالی است که پرسپولیس و استقلال در حال حاضر در خارج از کشور به سر می‌برند و بعید است اجازه ترک اردو را به بازیکنان ملی‌پوش امید خود بدهند. در این بین صادق محرمی تنها بازیکن ملی‌پوش امید پرسپولیس است که برانکو اصلاً تمایل ندارد او را در این مقطع مهم از سال (تمرینات آماده‌سازی پیش‌فصل تیمش) در اختیار نداشته باشد.

مهم‌ترین دلیلی که باعث شده برانکو و همچنین مسئولان باشگاه پرسپولیس تمایلی برای موافقت با جدایی محرمی از اردوی تیم‌شان نداشته باشند بر‌می‌گردد به مخالفت فدراسیون فوتبال با خواسته اخیر باشگاه پرسپولیس که دلخوری شدید آنها را به همراه داشت.

پرسپولیس برای اینکه حضور قدرتمندانه‌تری در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان داشته باشد اخیراً از فدراسیون فوتبال خواست موافقت کنند که آنها نام ۲۰ بازیکن را در لیست بزرگسالان خود قرار دهند. آنها به عنوان تنها نماینده ایران در این مرحله از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا چنین درخواستی را از فدراسیون داشتند و توقع‌شان این بود که با این خواسته سرخپوشان موافقت شود که این اتفاق رخ نداد. با توجه به این قضیه فعلاً باشگاه پرسپولیس رابطه چندان مساعدی با فدراسیون فوتبال ندارد و با این شرایط بعید است محرمی تا پایان اردوی تیمش در اوکراین آنجا را ترک کرده و راهی تهران شود.

/تسنیم

پاسخی بگذارید