تاریخ: ۱۸:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کمک داور برگزیده فوتبال ایران گفت: همه داوران و کمک‌داوران ایرانی با سختی‌هایی که تحمل می‌کنند بهترین هستند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا سخندان پس از انتخابش به عنوان برترین کمک‌داور فصل شانزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: از نظر من همه داوران و کمک‌داوران کشورمان با سختی‌هایی که تحمل می‌کنند بهترین هستند.

وی درباره قضاوت داوران ایرانی در جام کنفدراسیون‌ها خاطرنشان کرد: جام کنفدراسیون‌ها بعد از جام جهانی معتبرترین تورنمنت است، ما در این رقابت‌ها دو بازی حساس قضاوت کردیم که خدا را شکر با همکاری خوبی که داشتیم قضاوت خوبی از خود نشان دادیم و از خودمان رضایت داریم.

کمک داور منتخب کشورمان در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار نداشتند فینال جام کنفدراسیون‌ها را قضاوت کنند، گفت: فینال‌های زیادی را قضاوت کردیم و انتظار‌ها از ما بالا رفت، دیدار نیمه نهایی هم حساسیت‌های زیادی داشت و بسیار سخت بود. مسئولان نیز خودشان این موضوع را درک کرده بودند و به همین دلیل قضاوت این دیدار مهم را به ما سپردند. بعد از بازی اینفانتینو (رئیس فیفا) به رختکن آمد و از ما به خاطر قضاوت خوبمان تشکر کرد.

سخندان درباره این که آیا قضاوت داوران ایرانی در جام جهانی مسجل شده است؟ عنوان کرد: توانایی ما بالاست، اما هنوز چیزی مشخص نیست. باید آمادگی خودمان را بالا نگه داریم تا برای اولین بار به عنوان یک تیم کامل از کشورمان در جام جهانی قضاوت کنیم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید