تاریخ: ۱۲:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رده بندی نفرات برتر رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد ، فرنگی و پهلوانی مشخص شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

بر این اساس رده بندی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

۵۹ کیلوگرم: ۱- مهرداد مردانی (خوزستان) ۲- محسن حاجی پور (مازندران) ۳- شیرزاد بهشتی طلا (کرمانشاه) ۴- میثم دلخانی (فارس) ۵- مصیب اکبری (توابع تهران) ۶- عبدالمحمد پاپی (خوزستان) ۷- محمد نوربخش (تهران) ۸- ایوب گراوند (هرمزگان) ۹- حسین گرایی (فارس) ۱۰- باقر توکلیان (فارس)
۶۶ کیلوگرم: ۱- محمد الیاسی (خوزستان) ۲- امین سوری (خوزستان) ۳- محمدرضا گرایی (فارس) ۴- علی ارسلان (مازندران) ۵- سامان عبدولی (خوزستان) ۵- وحید میرفتح الهی (تهران) ۶- محمدسعید عزیزی (کرمانشاه) ۷- حامد آقاکاشی (قزوین) ۸- نیما اسماعیلی (تهران) ۹- محمد غلامی (سیستان و بلوچستان)
۷۱ کیلوگرم: ۱- فرشاد بلفکه (لرستان) ۲- برومند اصلان (لرستان) ۳- محمدعلی گرایی (فارس) ۴- مجید خلیلی (قزوین) ۵- پرهام قنبری (فارس) ۶- اصغر عالی محمدی (تهران) ۷- مهرداد داداشی (گیلان) ۸- عظیم گرمسیری (خوزستان) ۹- هاشم محمودی (اردبیل) ۱۰- جواد صابری پور (اصفهان)
۷۵ کیلوگرم: ۱- پیام بویری (خوزستان) ۲- شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) ۳- پژمان پشتام (تهران) ۴- فرشاد رستمی کیا (خوزستان) ۵- هادی علیزاده پورنیا (قم) ۶- حسین فروزنده (تهران) ۷- علی نوروزی (توابع تهران) ۸- سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری) ۹- رسول گرمسیری (خوزستان)
۸۰ کیلوگرم: ۱- یوسف قادریان (البرز) ۲- مجید دهقان (فارس) ۳- علی زینتی رفاه (قم) ۴- مهدی ابراهیمی (قم) ۵- مهدی محمدزاده (مازندران) ۶- سعید کشاورز (قزوین) ۷- مهدی هدایی (خوزستان) ۸- رضا محمدعلی پور (اردبیل) ۹- کیوان رضایی (فارس) ۱۰- میلاد خسروی (لرستان)
۸۵ کیلوگرم: ۱- حسین نوری (زنجان) ۲- سامان عزیزی (کردستان) ۳- مهدی فلاح (تهران) ۴- ایمان انصاری (توابع تهران) ۵- محمد ابراهیمی (کردستان) ۶- امیر کرمی (ایلام) ۷- دانیال اکبری افروزی (گلستان)
۹۸ کیلوگرم: ۱- سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان) ۲- امیرحسین حسینی (مازندران) ۳- محمد یگانه (ایلام) ۴- علی اکبر حیدری (قم) ۵- امید افتخاری اصل (البرز) ۶- محمد مدرسی (چهارمحال و بختیاری) ۷- امیرحسین میری (کرمانشاه) ۸- مهدی علیاری (تهران)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- شهاب قوره جیلی (تهران) ۲- بهنام مهدی زاده (تهران) ۳- امیر قاسمی منجزی (خوزستان) ۴- مسعود نعمت چگانی (خوزستان) ۵- محسن فتاحی (گیلان) ۶- شادمان عظیمی (فارس) ۷- سید یونس جعفری (کرمانشاه) ۸- علی خلج (قزوین)

کشتی آزاد:

۵۷ کیلوگرم: ۱- رضا اطری (مازندران) ۲- نادر حاج آقا نیا (کرمان) ۳- محمد طهماسبی زاده (گلستان) ۴- حمید خلیلی (مازندران) ۵- علیرضا حاتمی (کیش)
۶۱- ۱- بهنام احسان پور (مازندران) ۲- مسعود اسماعیل پور (مازندران) ۳- مهران نصیری (مازندران) ۴- ایمان صادقی (مازندران) ۵- پژمان جوربنیان (تهران) ۶- محمد ملکی (آذربایجان شرقی) ۷- محمد نامجو مطلق (گیلان)
۶۵ کیلوگرم: ۱- میثم نصیری (زنجان) ۲- فرزاد عموزاده (مازندران) ۳- مرتضی قیاسی (لرستان) ۴- پیمان بیابانی (تهران) ۵- نوید زنگنه (توابع تهران) ۶- میثم حیدری (زنجان) ۷- سیاوش احمدزاده (کردستان) ۸- سامان بهاری (قزوین) ۹- محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) ۱۰- فرزاد کولیوند (تهران)
۷۰ کیلوگرم: ۱- سعید داداش پور (تهران) ۲- مصطفی حسین خانی (تهران) ۳- جمال عبادی (خوزستان) ۴- اصغر جبلی (خوزستان) ۵- حامد رشیدی (کرمانشاه) ۶- سعید صالحی (کردستان) ۷- تیمور گنج علیا (قزوین)
۷۴ کیلوگرم: ۱- پیمان یاراحمدی (لرستان) ۲- حسین الیاسی (مازندران) ۳- مصطفی قیاسی (لرستان) ۴- مسعود کمروند (مرکزی) ۵- حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران) ۶- بهمن تیموری (کرمانشاه) ۷- امید حسن تبار (مازندران) ۸- محمد زارعی (کردستان) ۹- محمدرضا خدر (سمنان) ۱۰- سید علی موسوی (گیلان)
۸۶ کیلوگرم: ۱- حسن یزدانی (مازندران) ۲- عزت اله اکبری (مازندران) ۳- محمدجواد ابراهیمی (مازندران) ۴- علیرضا کریمی (البرز) ۵- اسماعیل محمودی (خراسان رضوی) ۶- کامران قاسم پور (مازندران) ۷- وحید شاه محمد (همدان) ۸- حنیف باقرزاده (آذربایجان غربی) ۹- جمال رمضانی (خوزستان) ۱۰- نادر حامدی پور (فارس)
۹۷ کیلوگرم: ۱- امیر محمدی (خراسان شمالی) ۲- حسن رحیمی (تهران) ۳- عباس طحان (مازندران) ۴- مجتبی گلیج (مازندران) ۵- حسین رمضانیان (مازندران) ۶- اکبر سبحانی (اردبیل) ۷- حمید کمروند (مرکزی) ۸- سینا غلامی (مازندران) ۹- حسین شهبازی (تهران)
۱۲۵ کیلوگرم: ۱- یداله محبی (کرمانشاه) ۲- کمیل قاسمی (مازندران) ۳- امین طاهری (تهران) ۴- جعفر شمس ناتری (گیلان) ۵- سید رضا موسوی (مازندران) ۶- مهران میرزایی (همدان) ۷- امیررضا امیری (لرستان) ۸- جابر صادق زاده (مازندران) ۹- امیرحسین میرباباشاهی (گیلان) ۱۰- پویا رحمانی (فارس)

کشتی پهلوانی:

۶۰ کیلوگرم: ۱- رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) ۲- محسن خرم جاه (البرز) ۳- سجاد صالح پور (اصفهان) ۴- امین خدابخش (خراسان رضوی)
۷۰ کیلوگرم: ۱- محمد نادری (زنجان) ۲- حمید الهیان (خراسان شمالی) ۳- علیرضا کشاورز (فارس) ۴- فرهاد عبدی (تهران) ۵- جلال علیزاده (خراسان شمالی) ۶- ابراهیم ولیان (بوشهر)
۸۰ کیلوگرم: ۱- احمد جفاکش (خراسان شمالی) ۲- هادی قدیمی (خراسان رضوی) ۳- سید جعفر قاسمی (مازندران) ۴- فرید محمدی (خراسان شمالی)
۹۰ کیلوگرم: ۱- ارشک محبی (کرمانشاه) ۲- رسول صحرایی (خراسان رضوی) ۳- مجتبی کلانتریان (خراسان شمالی) ۴- محمدحسن رستمی (گیلان) ۵- احسان قلی زاهد (بوشهر) ۶- احسان واحدی (مرکزی)
۱۰۰ کیلوگرم: ۱- جلیل پیرمردی (تهران) ۲- امیرارسلان تاتاری (خراسان رضوی) ۳- اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)
۱۰۰+ کیلوگرم: ۱- احمد میرزاپور (خراسان رضوی) ۲- اشکان مردانی (لرستان) ۳- صابر کولیوند (البرز) ۴- محمدوثوق فیلابی (خراسان رضوی)

 

/مهر

پاسخی بگذارید