تاریخ: ۱۲:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز تأکید کرد با مشکلاتی که این تیم دارد، بهتر است مقابل گیتی‌پسند بازی نکند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حمید کمالی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص مشکلات مالی تیم ارژن شیراز و اینکه گفته می‌شود در صورت پرداخت نشدن مبلغ ورودی به فدراسیون فوتبال، این تیم از لیگ کنار گذاشته خواهد شد، اظهار داشت: زیاد در جریان این امور نیستم و  خیلی دوست ندارم وارد این مشکلات شوم. شنیده‌ام فدراسیون فوتبال اخطاری داده که اگر مبلغ ورودی پرداخت نشود اجازه بازی نخواهند داد، اما هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و چیزی هم به من نگفته‌اند.

وی درباره اینکه آیا این مشکلات در دیدار هفته گذشته تیم ارژن مقابل آتلیه طهران قم هم وجود داشته است، تصریح کرد: بله مشکلاتی وجود داشت، فدراسیون فوتبال و آقای سلیمانی (دبیر کمیته فوتسال) یک روز قبل از بازی اعلام کرده بودند که کارت بازی بازیکنان ما را نخواهند داد، اما با مکاتباتی که هیئت فوتبال استان فارس با فدراسیون انجام داد، آقای کفاشیان اجازه داد بازی با آتلیه انجام شود. بلافاصله بعد از بازی نیز آقای خراسانی ناظر بازی کارت بازی بازیکنان را گرفت. به‌هر حال اتفاقی است که افتاده و نمی‌دانم باید چه کاری انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز در خصوص دیدار تیمش مقابل گیتی‌پسند گفت: اگر در این دیدار بازی نکنیم بهتر است، تیم از لحاظ روحی به هم ریخته و هیچ‌‌کدام از مسئولان هم عین خیال‌شان نیست. من واقعاً باید از مسئولان استان ساوه تشکر کنم که وقتی تیم شهرداری این شهر به مشکل خورد، شبانه تشکیل جلسه دادند و نگذاشتند تیم‌شان منحل شود. امیدوارم این حمایت‌ها در سایر شهرها هم اتفاق بیفتد و صورت بگیرد.

کمالی ادامه داد: بعد از بازی هفته اول مقابل مقاومت به ما اعلام شد که اجازه نمی‌دهند در دیدار هفته دوم مقابل آتلیه قم بازی کنیم. وقتی این مشکلات پیش می‌آید و به گوش بازیکن می‌رسد، تیم به‌هم می‌ریزد. بعد از این اتفاقات چطور می‌شود تیم را از لحاظ روحی و روانی برای بازی آماده کرد؟ ما می‌‌خواستیم با همین موجودی کمی که داریم یک بازی خوب را مقابل گیتی‌پسند انجام دهیم. ما امروز تمرین‌مان را انجام خواهیم داد و آماده بازی خواهیم شد و دیگر به چیزی کار ندارم و نمی‌خواهم به مشکلات ورود کنم.

دیدار تیم ارژن شیراز – گیتی‌پسند اصفهان ساعت ۱۷ فردا (یکشنبه) برگزار خواهد شد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید