شاگرد آلکساندر نوری در تیم فوتبال وردربرمن که به خاطر درگیری فیزیکی با مامور پلیس و مصدوم کردن وی، دستگیر شده بود، آزاد شد.
تاریخ: ۱۴:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  سامبور یاتاباره هفته قبل، هیاهوی زیادی راه انداخت.وی ۴ روز قبل در پارکینگ فرودگاه شارل‌دوگل پاریس، با مامور پلیس به نزاع پرداخت و وی را مصدوم کرد.در نتیجه توسط نیروهای امنیتی دستگیر شد. وی در درگیری که به خاطر عدم رعایت قوانین رانندگی بود، به سمت مامور پلیس حمله برد […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  سامبور یاتاباره هفته قبل، هیاهوی زیادی راه انداخت.وی ۴ روز قبل در پارکینگ فرودگاه شارل‌دوگل پاریس، با مامور پلیس به نزاع پرداخت و وی را مصدوم کرد.در نتیجه توسط نیروهای امنیتی دستگیر شد.

وی در درگیری که به خاطر عدم رعایت قوانین رانندگی بود، به سمت مامور پلیس حمله برد و وی را به زمین زد که در این اتفاق، چشم مامور آسیب دید.

لژیونر اهل مالی، بنابه گفته فرانک بائومان،‌مدیر ورزشی سفید و سبزپوشان هم‌اکنون آزاد شده است.اما پرونده وی همچنان باز بوده و باید در دادگاه پاسخگو باشد.

مطابق اعلام این مقام برمنی، سفید و سبزپوشان می‌کوشند تا قبل از اتمام پنجره‌ تابستانی نقل و انتقالات تیمی جدید برای بازیکن جنجالی آفریقایی خود بیابند. در این ارتباط گفته می‌شود احتمالا تیم اف.ث متز فرانسه، مقصد وی خواهد بود.

یاتاباره با تیم بوندس‌لیگایی تا سال ۲۰۱۹ قرارداد دارد.

پاسخی بگذارید