روز دوم رقابت‌های انتخابی تیم های ملی کشتی در حالی از صبح امروز در سالن 12 هزا نفری آزادی تهران آغاز شده است که شاهد استقبال خوبی از سوی تماشاگران هستیم.
تاریخ: ۱۴:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  رقابت های ۴ وزن دوم مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ فرانسه از صبح امروز (جمعه) در سالن ۱۲ هزارنفری آزادی در حال برگزاری است. * استقبال خوبی از سوی تماشاگران از مسابقات نوبت صبح شده است به صورتی که […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  رقابت های ۴ وزن دوم مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ فرانسه از صبح امروز (جمعه) در سالن ۱۲ هزارنفری آزادی در حال برگزاری است.

* استقبال خوبی از سوی تماشاگران از مسابقات نوبت صبح شده است به صورتی که می توان تخمین زد چیز حدود ۵ تا ۶ هزار نفر در سالن حضور دارند.

* اعضای کمیته فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در سالن مسابقات حضور دارند و نظاره گر عملکرد کشتی گیران هستند.

* در جریان برگزاری مسابقات نوبت صبح، گروهی از نوازندگان به اجرای موسیقی زنده پرداختند که با استقبال تماشاگران حاضر در سالن همراه بود.

این گروه موسیقی به تناوب در جریان مسابقات به اجرای موسیقی زنده می پرداختند.

* در جریان یکی از مسابقات وزن ۷۱ کسلورگم کشتی فرنگی افشین اسلامی از خوزستان در دیدار مقابل پرهام قنبری که از نحوه قضاوت داوران عصبانی بود با هجوم به سمت میز داوری یکی از تابلوهای امتیازات را شکست که با رای داوران به خاطر این حرکت غیرورزشی و ناشایست دیسکالیفه اعلام شد. وی برای دقایقی روی تشک ماند و بیرون نرفت که با اجبار مربی اش تشک را ترک کرد، اما هنگام خروج هم لگدی را نصیب صندلی های کنار تشک کرد تا رفتار ناشایستش را تکمیل کرده باشد.

پاسخی بگذارید