تنیسور مطرح روسی برای نخستین بار در تورنمنت آزاد تیانجین شرکت می‌کند.
تاریخ: ۱۴:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  ماریا شاراپووا تنیسور مطرح روسی قرار است در مسابقات آزاد تیانجین برای نخستین بار در طول دوران بازیگری‌اش شرکت کند. این تورنمنت ۹ تا ۱۵ اکتبر ۲۰۱۷ در چین برگزار می‌شود. شاراپووا در این باره اظهار داشت: این مسابقه می‌تواند بخشی از پیشرفت تنیس چین را نشان دهد و […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  ماریا شاراپووا تنیسور مطرح روسی قرار است در مسابقات آزاد تیانجین برای نخستین بار در طول دوران بازیگری‌اش شرکت کند.

این تورنمنت ۹ تا ۱۵ اکتبر ۲۰۱۷ در چین برگزار می‌شود.

شاراپووا در این باره اظهار داشت: این مسابقه می‌تواند بخشی از پیشرفت تنیس چین را نشان دهد و اینکه آنها چطور تلاش می‌کنند تا جو خوبی را برای ما ایجاد کنند تا بتوانیم در این تورنمنت شرکت کرده و استعدادهای خود را به ویژه مقابل هواداران چینی که بسیار احساساتی هستند، نشان دهیم.

وی افزود: دیدن شهرهای دیگر چین برای من تجربه جدیدی است. می‌دانم که این تورنمنت فقط ۳ سال سابقه دارد و شنیده‌ام که مسئولان برگزارکننده این تورنمنت را با تجربه بالای ورزشکاران شرکت‌کننده، توسعه داده‌اند.

تنیسور مطرح روسی از حضورش در تورنمنت تیانجین، ابراز خرسندی کرد.

وی برای هفتمین بار با وایلدکارت در مسابقات شرکت می‌کند. شاراپووا پیش از این در تورنمنت اشتوتگارت، مادرید، رم، بیرمنگام، استنفورد و تورنتو حضور داشت.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید