مدیر باشگاه فوتبال بتیس اسپانیا تایید کرد هافبک جوان تیمش مورد توجه دو غول بزرگ کشورش قرارگرفته است.
تاریخ: ۱۳:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، «آنخل هارو»‌ رئیس بتیس تایید کرد «دنی سبایوس» در کانون توجه رئال مادرید و بارسلونا قرار دارد. این مقام اظهار داشت:با این ایده که او را در بتیس نگه داریم، به کار ادامه می‌دهیم. اما این یک واقعیت است که از طرف رئال و بارسا بابت سبایو پیشنهاد گرفته‌ایم. او […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، «آنخل هارو»‌ رئیس بتیس تایید کرد «دنی سبایوس» در کانون توجه رئال مادرید و بارسلونا قرار دارد.

این مقام اظهار داشت:با این ایده که او را در بتیس نگه داریم، به کار ادامه می‌دهیم. اما این یک واقعیت است که از طرف رئال و بارسا بابت سبایو پیشنهاد گرفته‌ایم.

او ادامه داد:تا مادامی که او نیاید و به ما خواسته‌اش را نگوید، به این پیشنهادات پاسخی نمی‌دهیم. البته سه‌شنبه در مورد رقم احتمالی ترانسفرش صحبت‌های انجام دادیم اما اکنون می‌خواهیم که با بتیس به کارش ادامه دهد. با این حال تصمیم با او است.

عالی‌ترین مقام باشگاه افزود:سبایوس اکنون در تعطیلات ۲ هفته‌ای است. البته فکر می‌کنیم تا قبل از اتمام آن تصمیمش را برای ماندن یا رفتن بگیرد.

سبایوس در بازی‌های قهرمانی زیر ۲۱ ساله‌های اروپا که در لهستان انجام گرفت و با قهرمانی آلمان به پایان رسید، درخشش خیره‌کننده‌ای در تیم اسپانیا داشت.

پاسخی بگذارید