تاریخ: ۱۳:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کمیسیون پزشکی پس از بررسی وضعیت آسیب دیدگی چند نفر از کشتی گیران پیش از مسابقات انتخاب نظر رسمی خود را اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نظر این کمیسیون در خصوص نفرات غایب رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی که با حضور متخصصان برگزار شد به شرح زیر است:

۱- در خصوص آسیب دیدگی حسن رحیمی آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم با توجه معاینات و اقدامات پاراکلینیکی صورت گرفته با نظر کمیسیون، نامبرده از حضور در مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم های ملی کشتی معاف است و جهت پیگیری بهبودی و ادامه حضور در معیت تیم ملی کشتی آزاد پس از دو هفته استراحت اقدامات مقتضی در مورد بهبودی نامبرده صورت می گیرد.

۲- در مورد آسیب دیدگی رامین طاهری با توجه به آزمایشات پاراکلینیکی صورت گرفته و معاینات فوق تخصصی همکاران، ایشان از انجام مسابقه انتخابی معاف و نیاز به جراحی فوری زانو دارد.

۳- افشین بیابانگرد با توجه به نتایج پاراکلینیک و معاینات تخصصی نیاز به ۲ هفته استراحت، جهت بررسی آسیب دیدگی استخوانی و شکستگی استخوان های کتف و همچنین ادامه درمان آسیب رباط کتف دارد و ضمن معافیت از انجام مسابقات انتخابی و پس از انجام مجدد سی تی اسکن و بررسی مجدد پس از یک هفته در مورد ادامه چگونگی روند درمان وی تصمیم گیری خواهد شد.

۴- مجید علیاری به دلیل انجام عمل جراحی چشم از مسابقات انتخابی معاف است.

۵- در مورد مصدومیت سعید عبدولی به دلیل آسیب دیدگی کتف و با توجه به معاینات انجام شده توسط فوق تخصص کتف و اعلام نظر ایشان مبنی بر دو هفته استراحت، نامبرده از حضور در مسابقات انتخابی معاف است.

بدیهی است به استثنای این پنج کشتی گیر که مستندات خود را پیش از مسابقات انتخابی تحویل داده اند ادعای سایر نفرات در مورد آسیب دیدگی از نظر این کمیسیون قابل قبول نمی باشد.

/مهر

پاسخی بگذارید