رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی؛
تاریخ: ۰:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۶
نام نویسنده: علی احمدی
نتایج کامل دیدارهای مقدماتی مشخص شد

نتایج کامل دیدارهای مقدماتی روز نخست رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی مشخص شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا اطری، میثم نصیری، پیمان یاراحمدی و امیر محمدی بعنوان نخست اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد انتخابی تیم های ملی رسیدند.

رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است.

در پایان مسابقات کشتی آزاد در وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد رضا اطری (مازندران) با کسب دومین پیروزی مقابل نادر حاج آقا نیا (مازندران) بعنوان نخست رسید.

دروزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد میثم نصیری (زنجان) با دو پیروزی مقابل فرزاد عموزاده (مازندران) به عنوان قهرمانی رسید.

در وزن ۷۴ کیلوگرم پیمان یاراحمدی از لرستان در دو دیدار مقابل حسین الیاسی از مازندران به پیروزی رسید و به عنوان نفر برتر معرفی شد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم نیز امیر محمدی از خراسان شمالی در دو کشتی حسن رحیمی از تهران را مغلوب کرد و قهرمان شد.

رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است.

نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

۵۷ کیلوگرم:

رضا اطری (مازندران) برنده – علیرضا حاتمی (کیش)

نادر حاج آقانیا (کرمان) برنده – محمد طهماسبی زاده (گلستان)

رضا اطری (مازندران) برنده – حمید خلیلی (مازندران)

نادر حاج آقا نیا (کرمان) برنده – علیرضا حاتمی (کیش)

حمید خلیلی (مازندران) – محمد طهماسبی زاده (گلستان) برنده

نادر حاج آقا نیا (کرمان) – رضا اطری (مازندران)

محمد طهماسبی زاده (گلستان) – رضا اطری (مازندران) برنده

۶۵ کیلوگرم:

محمد مهدی یگانه جعفری (مازندران) – نوید زنگنه (توابع تهران) برنده

فرزاد کولیوند (تهران) – پیمان بیابانی (تهران) برنده

مرتضی قیاسی (لرستان) – میثم نصیری (زنجان) برنده

سامان بهاری (قزوین) – میثم حیدری (زنجان) برنده

فرزاد عموزاده (مازندران) برنده – سیاوش احمدزاده (کردستان)

پیمان بیابانی (تهران) – نوید زنگنه (توابع تهران) برنده

میثم حیدری (زنجان) – میثم نصیری (زنجان) برنده

سامان بهاری (قزوین) – مرتضی قیاسی (لرستان) برنده

نوید زنگنه (توابع تهران) برنده – سیاوش احمد زاده (کردستان)

پیمان بیابانی (تهران) – فرزاد عموزاده (مازندران) برنده

فرزاد عموزاده (مازندران) – میثم نصیری (زنجان) برنده

نوید زنگنه (توابع تهران) – مرتضی قیاسی (لرستان)

پیمان بیابانی (تهران) برنده – میثم حیدری (زنجان)

میثم نصیری (زنجان) برنده- پیمان بیابانی (تهران)

مرتضی قیاسی (لرستان) برنده – فرزاد عموزاده (مازندران)

۷۴ کیلوگرم:

رضا افضلی (کرمانشاه) برنده – یاشار کلبانی (آذربایجان غربی)

محمد زارعی (کردستان) – حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران) برنده

مصطفی قیاسی (لرستان) برنده – سیدعلی موسوی (گیلان)

مسعود کمروند (مرکزی) برنده- محمدرضا خدر (سمنان)

بهمن تیموری (کرمانشاه) – حسین الیاسی (مازندران) برنده

پیمان یاراحمدی (لرستان) برنده- امید حسن تبار (مازندران)

حمیدرضا زریدن پیکر (توابع تهران) برنده- رضا افضلی (کرمانشاه)

مسعود کمروند (مرکزی) – مصطفی قیاسی (لرستان) برنده

امید حسن تبار (مازندران) – حسین الیاسی (مازندران) برنده

پیمان یاراحمدی (لرستان) برنده – بهمن تیموری (کرمانشاه)

حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران) – مصطفی قیاسی (لرستان) برنده

حسین الیاسی (مازندران) برنده – مسعود کمروند (مرکزی)

حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران)- پیمان یاراحمدی (لرستان)

حسین الیاسی (مازندران) برنده – مصطفی قیاسی (لرستان)

پیمان یاراحمدی (لرستان) برنده – مصطفی قیاسی (لرستان)

۹۷ کیلوگرم:

الیاس بختیاری (البرز) برنده – سینا غلامی (مازندران)

حسین شهبازی (تهران) – مجتبی گلیج (مازندران) برنده

حمید کمروند (مرکزی) – اکبر سبحانی (اردبیل) برنده

حسن رحیمی (تهران) – امیر محمدی (خراسان شمالی) برنده

عباس طحان (مازندران) برنده – حسین رمضانیان (مازندران)

مجتبی گلیج (مازندران) برنده – الیاس بختیاری (البرز)

امیر محمدی (خراسان شمالی) برنده-  اکبر سبحانی (اردبیل)

حسن رحیمی (تهران) برنده – حمید کمروند (مرکزی)

الیاس بختیاری (البرز) – حسین رمضانیان (مازندران) برنده

مجتبی گلیج (مازندران) – عباس طحان (مازندران) برنده

حسن رحیمی (تهران) برنده – اکبر سبحانی (اردبیل)

عباس طحان (مازندران) – امیر محمدی (خراسان شمالی) برنده

مجتبی گلیج (مازندران) برنده – حسین رمضانیان (مازندران)

امیر محمدی (خراسان شمالی) برنده – مجتبی گلیج (مازندران)

عباس طحان (مازندران) – حسن رحیمی (تهران) برنده

کشتی فرنگی:

۶۶ کیلوگرم:

محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) – محمد الیاسی (خوزستان) برنده

وحید میرفتح الهی (تهران) برنده – نیما اسماعیلی (تهران)

علی ارسلان (مازندران) برنده- حامد آقاکاشی (قزوین)

امین سوری (خوزستان) برنده – سامان عبدولی (خوزستان)

محمدرضا گرایی (فارس) برنده – محمدسعید عزیزی (کرمانشاه)

وحید میرفتح الهی (تهران) – محمد الیاسی (خوزستان) برنده

سامان عبدولی (خوزستان) برنده – حامد آقا کاشی (قزوین)

امین سوری (خوزستان) برنده – علی ارسلان (مازندران)

محمد الیاسی (خوزستان) برنده – محمدسعید عزیزی (کرمانشاه)

وحید میرفتح الهی (تهران) – محمدرضا گرایی (فارس) برنده

سامان عبدولی (خوزستان) – علی ارسلان (مازندران) برنده

محمدرضا گرایی (فارس) – امین سوری (خوزستان) برنده

محمدرضا گرایی (فارس) برنده – علی ارسلان (مازندران)

امین سوری (خوزستان) – محمد الیاسی (خوزستان) برنده

محمدرضا گرایی (فارس) – محمد الیاسی (خوزستان)، برنده

۷۵ کیلوگرم:

رسول گرمسیری (خوزستان) – پژمان پشتام (تهران) برنده

حسین فروزنده (تهران) برنده – علی نوروزی (توابع تهران)

پیام بویری (خوزستان) ، برنده – شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)

سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری) – فرشاد رستمی کیا (خوزستان) برنده

پژمان پشتام (تهران) برنده – هادی علیزاده پورنیا (قم)

شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) برنده – علی نوروزی (توابع تهران)

پیام بویری (خوزستان) برنده– حسین فروزنده (تهران)

هادی علیزاده پورنیا (قم) برنده – فرشاد رستمی کیا (خوزستان)

پژمان پشتام (تهران) برنده – سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری)

شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) – حسین فروزنده (تهران) برنده

هادی علیزاده پورنیا (قم) برنده – پیام بویر ی (خوزستان)

پژمان پشتام (تهران) – فرشاد رستمی کیا (خوزستان) برنده

هادی علیزاده پورنیا (قم) – شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) برنده

فرشاد رستمی کیا (خوزستان) – پیام بویری (خوزستان) برنده

شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)، برنده- پژمان پشتام (تهران)

۸۵ کیلوگرم:

مهدی فلاح (تهران) برنده – امیر کرمی (ایلام)

محمد ابراهیمی (کردستان) – سامان عزیزی (کردستان) برنده

دانیال اکبر افروزی (گلستان) – ایمان انصاری (توابع تهران) برنده

مهدی فلاح (تهران) – حسین نوری (زنجان) برنده

محمد ابراهیمی (کردستان) برنده – امیر گرمی (ایلام)

دانیال اکبر افروزی (گلستان) – سامان عزیزی (کردستان) برنده

حسین نوری (زنجان) برنده – ایمان انصاری (توابع تهران)

محمد ابراهیمی (کردستان) – مهدی فلاح (تهران) برنده

حسین نوری (زنجان) برنده – سامان عزیزی (کردستان)

مهدی فلاح (تهران) برنده – ایمان انصاری (توابع تهران)

مهدی فلاح (تهران) – سامان عزیزی (کردستان) برنده

۱۳۰ کیلوگرم:

بهنام مهدی زاده (تهران) برنده – مسعود نعمت چکانی (خوزستان)

شادمان عظیمی (فارس) برنده – علی خلج (قزوین)

شهاب قوره جیلی (تهران) برنده – امیر قاسمی منجزی (خوزستان)

محسن فتاحی (گیلان)  برنده – سید یونس جعفری (کرمانشاه)

شهاب قوره جیلی (تهران) برنده – بهنام مهدیزاده (تهران)

شادمان عظیمی (فارس) – مسعود نعمت چگانی (خوزستان) برنده

محسن فتاحی (گیلان) – امیر قاسمی منجزی (خوزستان) برنده

امیر قاسمی منجزی (خوزستان) – بهنام مهدی زاده (تهران) برنده

شهاب قوره جیلی (تهران) برنده – مسعود نعمت چگانی (خوزستان)

پهلوانی:

۶۰ کیلوگرم:

رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) – محسن خرم جاه (البرز) برنده

امین خدابخش (خراسان رضوی)- سجاد صالح پور (اصفهان) برنده

امین خدابخش (خراسان رضوی) –  رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) برنده

محسن خرم جاه (البرز) – سجاد صالح پور (اصفهان)

سجاد صالح پور (اصفهان) – رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) برنده

۸۰ کیلوگرم:

هادی قدیمی (خراسان جنوبی) – احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده

سید جعفر قاسمی (مازندران)  برنده  – فرید محمدی (تهران)

سید جعفر قاسمی (مازندران) – هادی قدیمی (خراسان جنوبی) برنده

فرید محمدی (خراسان شمالی) – احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده

سید جعفر قاسمی (مازندران) – احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده

۱۰۰ کیلوگرم:

اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)  – امیرارسلان تاتاری (خراسان رضوی) برنده

اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) – جلیل پیرمردی (تهران) برنده

امیر ارسلان تاتاری (خراسان رضوی) برنده – جلیل پیرمردی (تهران)

 

پاسخی بگذارید