سرمربی تیم حفاری اهواز گفت: تاسیسات از ما بهتر عمل کرد و هوشمندانه پیروز شد.
تاریخ: ۰:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۵
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،   علاسوند بعد از شکست تیم حفاری اهواز در مقابل تأسیسات دریایی گفت:‌  فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی بود و یکی از بازی‌های سطح بالا و ویترین لیگ برتر ما بود. اما متأسفانه پایان خوشی برای ما نداشت. ما می‌توانستیم بازی را کنترل کنیم و با دست پر برگردیم که […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،   علاسوند بعد از شکست تیم حفاری اهواز در مقابل تأسیسات دریایی گفت:‌  فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی بود و یکی از بازی‌های سطح بالا و ویترین لیگ برتر ما بود. اما متأسفانه پایان خوشی برای ما نداشت. ما می‌توانستیم بازی را کنترل کنیم و با دست پر برگردیم که متأسفانه بی‌تجربگی بچه‌های ما باعث شد که بدون امتیاز به اهواز برگردیم.

وی همچنین گفت:‌ من امروز از بچه‌های خودم راضی‌ام. درکل ما شروع خوبی نداشتیم چه در نیمه اول و چه در نیمه دوم. تمام بازی دست تأسیسات دریایی بود و تأسیسات از ما بهتر بود. تیم تأسیسات‌ از فرصت‌ها خوب استفاده کرد و موفق شد. در لحظات پایانی جاگیری بد بازیکنان‌مان و با یک اشتباه تیم تأسیسات خیلی هوشمندانه ۳ امتیاز بازی را کسب کرد.

سرمربی تیم حفاری اهواز همچنین در مورد هفته دوم لیگ برتر فوتسال گفت: خدا را شکر تمام بازی‌ها برگزار شد. لیگ ما رفته رفته در حال بهتر شدن است و فکر کنم هفته به هفته لیگی پویا و شاداب داشته باشیم.

سرمربی حفاری همچنین در مورد پخش مستقیم این بازی گفت: واقعاً خیلی خوب است که بازی‌ها به صورت مستقیم پخش شود چون در جهت جذب مخاطب ورزش فوتسال خیلی خوب است و همچنین بازی‌های زیبایی همچون این بازی باعث می‌شود که فوتسال علاقمندان زیادی به خود جذب کند.

پاسخی بگذارید