مراسم وزن کشی مسابقات روز نخست رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی بزرگسالان در محل خانه کشتی شماره یک تهران برگزار شد.
تاریخ: ۲۳:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۴
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود. نتایج قرعه کشی مسابقات روز نخست این رقابت ها به شرح زیر است: کشتی آزاد: ۵۷ کیلوگرم: […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.

نتایج قرعه کشی مسابقات روز نخست این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

۵۷ کیلوگرم:
استراحت: حمید خلیلی (مازندران)

کشتی:
رضا اطری (مازندران) – علیرضا حاتمی (کیش)
نادر حاج آقانیا (کرمان) – محمد طهماسبی زاده (گلستان)

۶۵ کیلوگرم:
استراحت: میثم نصیری (زنجان) – مرتضی قیاسی (لرستان) میثم حیدری (زنجان) سامان بهاری (قزوین) – سیاوش احمدزاده (کردستان) فرزاد عموزاده (مازندران)

کشتی:
محمد مهدی یگانه جعفری (مازندران) – نوید زنگنه (توابع تهران)
فرزاد کولیوند (تهران) – پیمان بیابانی (تهران)

۷۴ کیلوگرم:
استراحت: حسین الیاسی (مازندران) – بهمن تیموری (کرمانشاه) – امید حسن تبار (مازندران) – پیمان یاراحمدی (لرستان) رضا افضلی (کرمانشاه) – یاشار کلبانی (آذربایجان غربی)

کشتی:
محمد زارعی (کردستان) – حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران)
مصطفی قیاسی (لرستان) – سیدعلی موسوی (گیلان)
مسعود کمروند (مرکزی)- محمدرضا خدر (سمنان)

۹۷ کیلوگرم:
استراحت: اکبر سبحانی (اردبیل) – حمید کمروند (مرکزی) – امیر محمدی (خراسان شمالی) – حسن رحیمی (تهران)- حسین رمضانیان (مازندران) – عباس طحان (مازندران)

کشتی:
الیاس بختیاری (البرز) – سینا غلامی (مازندران)
حسین شهبازی (تهران) – مجتبی گلیج (مازندران)

کشتی فرنگی:

۶۶ کیلوگرم:
استراحت: حامد آقاکاشی (قزوین) – علی ارسلان (مازندران) – سامان عبدولی (خوزستان) – امین سوری (خوزستان) – محمدسعید عزیزی (کرمانشاه) – محمدرضا گرایی (فارس)

کشتی:
محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) – محمد الیاسی (خوزستان)
وحید میرفتح الهی (تهران) – نیما اسماعیلی (تهران)

۷۵ کیلوگرم:
استراحت: علی نوروزی (توابع تهران) – حسین فروزنده (تهران) – شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)- پیام بویری (خوزستان) – فرشاد رستمی کیا (خوزستان) – سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری) – هادی علیزاده پورنیا (قم)

کشتی:
رسول گرمسیری (خوزستان) – پژمان پشتام (تهران)

۸۵ کیلوگرم:
استراحت: حسین نوری (زنجان)

کشتی:
مهدی فلاح (تهران) – امیر کرمی (ایلام)
محمد ابراهیمی (کردستان) – سامان عزیزی (کردستان)
دانیال اکبر افروزی (گلستان) – ایمان انصاری (توابع تهران)

۱۳۰ کیلوگرم:

کشتی:
بهنام مهدی زاده (تهران) – مسعود نعمت چکانی (خوزستان)
شادمان عظیمی (فارس) – علی خلج (قزوین)
شهاب قوره جیلی (تهران) – امیر قاسمی منجزی (خوزستان)
محسن فتاحی (گیلان) – سید یونس جعفری (کرمانشاه)

پهلوانی:

۶۰ کیلوگرم:

رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) – محسن خرم جاه (البرز)
امین خدابخش (خراسان رضوی)- سجاد صالح پور (اصفهان)

۸۰ کیلوگرم:

هادی قدیمی (خراسان جنوبی) – احمد جفاکش (خراسان شمالی)
سید جعفر قاسمی (مازندران) – فرهاد عبدی (تهران)

۱۰۰ کیلوگرم:

اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)  – امیرارسلان تاتاری (خراسان رضوی)
استراحت: جلیل پیرمردی (تهران)

پاسخی بگذارید