تاریخ: ۱۸:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرپرست فدراسیون والیبال امروز (چهارشنبه) به صورت سرزده از اردوی تیم های والیبال نوجوانان و زیر ۲۳ سال مردان بازدید کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم‌های والیبال نوجوانان و زیر ۲۳ سال مردان ایران خود را برای حضور شایسته در رقابت‌های قهرمانی جهان که به میزبانی کشورهای مصر و بحرین برگزار می‌شود، آماده می‌کنند.

محمدرضا داورزنی سرپرست فدراسیون والیبال صبح امروز (چهارشنبه) به صورت سرزده به اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان حضور یافت و در گفت و گو با کادر فنی این تیم در جریان آخرین تمرینات ملی‌پوشان قرار گرفت. معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان دقایقی نیز از نزدیک تمرینات ملی‌پوشان این تیم را زیر نظر گرفت.

تیم زیر ۲۳ سال والیبال مردان ایران نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی مردان آسیا در اندونزی را نیز پیش‌رو دارد که از دوم تا دهم مردادماه در اندونزی پیگیری خواهد شد. داورزنی دوساعت بعد دوباره در سالن فدراسیون والیبال حضور یافت و تمرینات تیم ملی زیر ۲۳ سال مردان ایران که با هدایت خوان سیچلو برگزار می‌شود، نظاره‌گر شد.

محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون، سید علیرضا دریابیگی سرپرست تیم نوجوانان و منوچهر پورحسن رئیس سازمان لیگ در این بازدیدها سرپرست فدراسیون والیبال را همراهی کردند.

سومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای زیر ۲۳ سال جهان ۲۷ مرداد تا ۵ شهریورماه به میزبانی مصر در شهر قاهره برگزار می‌شود. همچنین پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال جهان ۲۷ مرداد تا ۵ شهریورماه سال ۹۶ به میزبانی شهر «منامه» در کشور بحرین برگزار خواهد شد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید