تاریخ: ۱۸:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال امیدهای استقلال گفت: امیدوارم پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان باشیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در خصوص وضعیت تیم امیدهای استقلال گفت: شکر خدا وضعیت خوب است، البته من در شرایطی اضافه شدم که تیم بسته شده بود و کمی زمان می‌برد تا با بچه‌ها هماهنگ شوم. دیروز هم یک بازی دوستانه داشتیم که با نتیجه دو بر یک برنده شدیم و امیدوارم شرایط تیم هفته به هفته بهتر شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر چهار،پنج بازیکن ما در کنار تیم بزرگسالان هستند که اگر به تیم ما اضافه شوند وضعیت تیم امید بهتر می‌شود.تمام هدف ما این است که بتوانیم به تیم بزرگسالان بازیکنان با کیفیتی بدهیم و ایدوارم پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان استقلال باشیم. در تیم امید بازیکنانی هستند که قابلیت بالایی دارند و امیدوارم به خوبی خودشان را نشان دهند.

نوازی از برگزاری اردوی تدارکاتی تیم امید در شمال غربی ایران خبر داد و تاکید کرد: ما روز شنبه به دشت مغان می‌رویم و احتمالا تا سه‌شنبه یا چهارشنبه در آنجا اردو خواهیم داشت.در این اردو هم روز دوشنبه یک بازی دوستانه با منتخب دشت مغان خواهیم داشت. هزینه این اردو را هم دوست عزیزم آقای فرشاد قهرمانی خواهد داد که حتی در این زمینه با آقای افتخاری صحبت کرد و تمامی مسائل لازم برای برگزاری این اردو هماهنگ شده است. از آقای بهتاج رئیس تربیت بدنی استان اردبیل هم تشکر می‌کنم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید