تاریخ: ۱۸:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

قدیمی‌ترین تیم منطقه شمال غرب کشور این روزها اوضاع عجیبی دارد و هنوز تکلیفش برای سال آینده مشخص نشده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،اوایل تیرماه سال جاری بود که رسول خطیبی رسماً به عنوان سرمربی جدید تیم ماشین‌سازی معرفی شد. پس از معرفی او، جلسات زیادی در مورد بودجه باشگاه ماشین‌سازی انجام شد اما این مذاکرات تا این لحظه به جایی نرسیده است.

قرار بود کارخانه ماشین‌سازی تبریز به بخش خصوصی واگذار شود. فردی که به دنبال خرید کارخانه ماشین‌سازی بود، قول اختصاص بودجه‌ای کلان به تیم فوتبال ماشین‌سازی را داده بود. واگذاری باشگاه ماشین‌سازی به بخش خصوصی به‌ خاطر حاصل نشدن توافقات مالی و برخی‌ نامه‌نگاری‌های انجام شده میان نمایندگان مجلس و رئیس جمهور، تا حد زیادی منتفی شد.

از تبریز خبر می‌رسد که رسول خطیبی نیز به شدت از وضعیت موجود ناراحت است. از طرفی دیگر، شنیده‌ها از مخالفت برخی افراد در مجموعه شهرداری تبریز با حضور رسول خطیبی در تیم ماشین‌سازی حکایت می‌کند.

در این راستا، عصر امروز (سه‌شنبه) جلسه سرنوشت‌ساز باشگاه ماشین‌سازی برگزار خواهد شد تا بالاخره تصمیم نهایی در این مورد گرفته شود.

اگر در این جلسه تکلیف باشگاه ماشین‌سازی و بودجه آن مشخص نشود، باید منتظر تغییرات گسترده‌ای در بدنه باشگاه سبزپوش تبریزی باشیم. حتی شنیده می‌شود که اگر توافق در این جلسه حاصل نشود، کادر فنی و مدیران باشگاه ماشین‌سازی به صورت همزمان از سمت خود استعفا خواهند داد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید