تاریخ: ۱۸:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازی کردن سینا عشوری برای تراکتورسازی در فصل آینده به نظر و تصمیم فدراسیون فوتبال بستگی دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،باشگاه تراکتورسازی برای وضعیت سینا عشوری از فدراسیون فوتبال استعلام گرفته بود که پاسخ این استعلام به باشگاه تبریزی ابلاغ شده است.

با توجه به اینکه استعلام توسط باشگاه تراکتورسازی گرفته شده بود، پاسخ آن نیز به این باشگاه ارسال شده است و هنوز به دست فدراسیون فوتبال یا کمیته تعیین وضعیت بازیکنان نرسیده است. فیفا در پاسخ به استعلام تراکتورسازی، تصمیم‌گیری در مورد وضعیت سینا عشوری را به فدراسیون فوتبال ایران واگذار کرده است.

روزبه وثوق احمدی درباره پاسخ استعلام باشگاه تراکتورسازی از فیفا برای پرونده سینا عشوری، به تسنیم گفت: من هنوز پاسخ استعلام را ندیدم، اما آن‌طور که به ما نیز اعلام شده، فدراسیون فوتبال باید در مورد بازیکن تیم تراکتورسازی تصمیم‌گیری کند.

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که عشوری در چه صورتی می‌تواند برای تراکتورسازی به میدان برود، گفت: این موضوع، موضوع حساسی است و نیاز به بررسی دارد. ما الان باید از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ استعلام بگیریم که آیا قرارداد سینا عشوری فسخ شده یا نام او فقط به‌خاطر مصدومیت از لیست تیم تراکتورسازی خارج شده است. اگر صرفاً به خاطر مصدومیت نام عشوری از لیست خارج شود، او مشکلی ندارد و می‌تواند برای تراکتورسازی بازی کند، اما اگر قراردادش را فسخ کرده باشد، حداقل تا نیم فصل قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.

/تسنیم

پاسخی بگذارید