برتری شهروند در هفته دوم لیگ فوتسال کشور ؛
تاریخ: ۲۱:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
نام نویسنده: تحریریه
ظهور “اسماعیل پور” در “دورهمی” شهروندی ها/دو گل در روز رقص تیرک ها !

هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال عصر امرور سه شنبه برگزار شد و تیم‌های آتلیه طهران قم و شهروند سازی پیروز شدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته دوم رقابتهای لیگ برتر فوتسال عصر امروز سه شنبه ۱۳ تیرماه با برگزاری دو دیدار دیگر پیگیری شد.

در ساری تیم شهروند این شهر پذیرای تیم هیات فوتبال قم بود که این بازی با حساب ۲ بر صفر به نفع شهروند ساری پایان رسید. گلهای بازی را حمید سالاری و محمدرضا کرد به ثمر رساندند.

در این دیدار شهروندی های ساروی عملکرد خوبی را از خود به نمایش گداشتند اما در تمام کنندگی موفق ظاهر نشدند و البته درخشش سنگربان قمی و همچنین یاری تیرک دروازه ها سبب شد تا تعداد گل های تیم میهمان بیش از ۲ گل نشود.

در این دیدار ساروی ها تا دقایق پایانی موفق به گشودن دروازه حریف خود نشدند. اکثر دقایق بازی توپ و میدان در اختیار شهروندی های ساروی بود جز یکی دو مورد که اشتباهات و اعتماد به نفس یالای ” حمید سالاری ” و یکی دو بازیکن شهروند می رفت تا کار دست این تیم بدهد که درخشش سینا پرکاس سنگربان جوان و آماده ی شهروند ساری که بدون شک درخشش را مدیون حمید بخشی مربی گلرهای با تجربه شهروندی هاست، سبب شد تا شهروندی ها در این دیدار گلی دریافت نکنند و پرکاس هم کلین شیت کند تا شبی رویایی ای را برای خودش و حمید بخشی رغم بزند !

اما در ۱۰ دقیقه پایانی بازی شهروندی ها موفق شدند به ۲ گل دست پیدا کنند.ابتدا حمید سالاری موفق شد اشتباهاتش را جبران کند با گلی که به ثمر رساند شور و نشاط را به سالن سید رسول آورد . در ادامه محمد رضا کرد نیز به زیبایی هر چه تمام تر گل دوم شهروند را به ثمر رساند تا روز شادی ساروی ها در قلعه عقاب ها تکمیل شود.

اما نکته قابل توجه در دو هفته ابتدایی بازی ها ظهور و رونمایی یک مربی توسط باشگاه شهروند ساری بود . شاید این اعتماد ها اگر خیلی زودتر از این ها اتفاق می افتاد آینده ای روشن تر در کادر فنی ساروی ها دیده می شد . حضور محمد اسماعیل پور و کادر فنی جوان در شهروند ساری در دو هفته ابتدایی ۴ امتیاز برای این باشگاه رغم زد که این حرکت از سوی مدیریت باشگاه جای بسی خوشحالی دارد . امیدواریم این جوان گرایی ها و اعتماد کردن ها در بازیکنان داخل زمین نیز عملی شود تا جوانان جویای نام که با انگیزه و انرژی نیز هستند، جای بازیکنان بی انگیزه و به نوعی “پیر” غيربومي را بگیرند تا در آینده کرد ها ، ره انجام ها ، رسولی ها و… از این باشگاه به فوتسال کشور معرفی شوند.

در این هفته از رقابت ها همچنین در قم تیم لبنیات ارژن شیراز میهمان آتلیه طهران این شهر بود که در نتیجه این بازی ۳بر ۲ به نفع آتلیه طهران قم پایان رسید. گلهای آتلیه محسن شنوفی،روح الله ایثاری، هاشم فرج زاده و گل‌های ارژن شیراز را محمد بیضایی نژاد،مصطفی رحمانی به ثمر رساندند.

روز دوم از هفته دوم رقابتهای لیگ برتر فوتسال فردا با برگزاری ۴ دیدار باقی مانده به پایان خواهد رسید.

دیدارهای فردا به شرح زیر است:

چهار شنبه ٩٦/٠٤/١٤

مقاومت قرچک _ پارسیان شهر قدس
شهرداری ساوه _ فرش آرا مشهد
تأسیسات دریائی  _ شرکت ملی حفاری
آذرخش بندر عباس _ مس سونگون ورزقان
بازیهای فردا راس ساعت ۱۷ برگزار میشود.

 

پاسخی بگذارید