تاریخ: ۱۷:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد که باید جامعه فوتبال به کاری که علیرضا فغانی و کمک‌هایش در جام کنفدراسیون‌ها انجام دادند، افتخار کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی تاج در نشست خبری تیم داوری ایران اعزامی به جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: باید به کاری که علیرضا فغانی و کمک‌هایش کردند، افتخار کنیم. این خیلی مهم است که داوران ما در تورنمنت‌های مهم سوت می‌زنند، این مسئله برای وزن فوتبال ما خوب است.

گاهی اوقات کار بزرگ فغانی و همکارانش دیده نمی‌شود
وی در ادامه افزود: آقای فغانی و همکاران‌شان کار بزرگی انجام دادند، اما متأسفانه کار بزرگ فغانی و همکارانش گاهی اوقات دیده نمی‌شود. خدا را شکر الان وضع فوتبال ایران خوب است و قضاوتی که فغانی در مسابقات مختلف انجام می‌دهد، اتفاق بسیار خوبی است که در فوتبال ما رخ می‌دهد. این چهارمین کار بزرگ فغانی و کمک‌هایش بود که به اقتدار داوری فوتبال ایران کمک کرد. ما الان در رده‌بندی آسیا از لحاظ داوری اول هستیم. به همین خاطر از آقای فغانی و همکاران‌شان تشکر می‌کنیم. ما امروز هم به فرودگاه رفتیم که به کار بزرگی که فغانی و دستیارانش انجام دادند، ارج بنهیم.

داوری ایران باید به خودش ببالد
رئیس فدراسیون فوتبال همچنین خاطر نشان کرد: گاهی اوقات وقتی که دیگران می‌بینند شما به عنوان رسانه کار داوران را زیر نظر دارید و عملکرد مثبت‌شان را منعکس می‌کنید، سعی می‌کنند خودشان را به آن سطح برسانند. من از همه رسانه‌ها هم تشکر می‌کنم. داوری کشور باید به خودش ببالد که کار خیلی بزرگی توسط فغانی انجام شده است. تلاش ما این است که به کارهای مثبت داوران ارج بنهیم.

تقدیر از داوران در هفته آینده
تاج همچنین تصریح کرد: تلاش ما این است که مطالبات و درخواست داوران را بفهمیم. ان‌شاءالله در جلسه‌ هفته آینده قرار است از همه داوران تقدیر کنیم.

«فغانی کار خوبی کرده و برای کشور افتخارآفرینی کرده است»، وی با بیان این جمله اظهار داشت: به هر کسی که در این کشورها جزو خوب‌ها قرار بگیرد، افتخار می‌کنیم. وقتی تیم ملی به عنوان دومین تیم راهی جام جهانی ۲۰۱۸ می‌شود به خودمان می‌بالیم، یا فوتبال ساحلی در جام جهانی به مقام سوم دست پیدا می‌کند به خود می‌بالیم، از عملکرد نوجوانان و جوانان هم می‌بالیم.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین تصریح کرد: من به سالن نشست آمدم تا به‌طور ویژه از فغانی و کمک‌هایش تشکر کنم، الان هم کاغذی به من دادند که در آن اشاره شده که جلسه‌ام دیر شده است و باید سالن را ترک کنم!

رئیس فدراسیون فوتبال پیش از آغاز صحبت‌هایش دسته گل‌هایی را به فغانی و منصوری اهدا کرد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید