به پیشنهاد فدراسیون جهانی والیبال معلولین، ایران میزبانی اولین دوره از رقابت‌های لیگ جهانی والیبال نشسته را عهده‌دار شد.
تاریخ: ۱۵:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  هادی رضایی، با اعلام این خبر گفت: به پیشنهاد فدراسیون جهانی و بر اساس تفاهم نامه‌ای که میان فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین با فدراسیون جهانی والیبال معلولین منعقد شده است، ایران به عنوان میزبان اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان که سال ۲۰۱۸ برگزار می‌شود، معرفی شد. وی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  هادی رضایی، با اعلام این خبر گفت: به پیشنهاد فدراسیون جهانی و بر اساس تفاهم نامه‌ای که میان فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین با فدراسیون جهانی والیبال معلولین منعقد شده است، ایران به عنوان میزبان اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان که سال ۲۰۱۸ برگزار می‌شود، معرفی شد.

وی افزود: این اتفاق افتخار بزرگی برای جامعه ورزش ایران به شمار می‌رود و نشان از اعتماد فدراسیون جهانی والیبال نشسته به کشورمان دارد. در این مسابقات که احتمالا اردیبهشت ماه سال ۹۷ برگزار می‌شود، ۶ تیم اول دنیا در جدول رنکینگ جهانی مجوز حضور دارند.

مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته در پایان گفت: تاریخ دقیق برگزاری و نیز جزئیات میزبانی طی مذاکراتی که با فدراسیون جهانی انجام می‌شود، اعلام خواهد شد.

پاسخی بگذارید