تاریخ: ۱۲:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برای کسب میزبانی جام‌جهانی ۲۰۲۰ فوتسال ناامید نیستیم و برای این منظور ورود رئیس جمهور می‌تواند بسیار کمک کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی کفاشیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال و سرپرست کمیته فوتسال با حضور در شبکه ورزش سیما صحبت‌هایی را درباره شرایط میربانی ایران از رقابت‌های جام‌جهانی فوتسال بیان کرد.

وی در این باره گفت: میزبانی از جام‌جهانی ۲۰۲۰ اراده قوی در حد روسای جمهور کشورها می‌خواهد که کشور ما هم رییس جمهور می‌توانند ورود کنند و به مذاکره با مسئولان AFC بپردازنند. برای این میزبانی بزرگ باید همه مسئولان کشور همگی در داخل کشور دست در دست هم دهند تا این میزبانی برگزار شود.

وی ادامه داد: ما امکانات محدودی داریم مثلا در یک جا سالن مسابقه داریم، هتل نداریم و در جای دیگر این موضوع برعکس است.

کفاشیان افزود: در بحث زیر ساخت‌ها هم خیلی ضعیف هستیم، در صورتی که میزبانی ما مورد تایید نهایی قرار گرفت، مسئولان کشوری باید کمک کنند که زیر ساخت این مسابقات به طور کامل فراهم شود.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: ناظران AFC با کسی شوخی ندارند. هنگام بازدید فقط زیر ساخت‌ها را می‌بینند. در صورتی که فراهم بود موافقت خود را اعلام می‌کنند و ما هنوز ناامید نیستیم و دنبال میزبانی جام جهانی ۲۰۲۰ هستیم.

خبرگزاری فارس: برگزاری نشست کفاشیان با مسئولین فیفا و AFC/فارس

پاسخی بگذارید