تاریخ: ۱۲:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع – هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: مطمئن هستم با حضور دایی در لیگ هفدهم نتایج خوبی خواهیم گرفت و مجددا به جایگاه واقعی خود باز می‌گردیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حامد شیری در خصوص شرایط سایپا اظهار داشت: خدا را شکر دو هفته اردوی بسیار خوبی را در سرعین اردبیل پشت سر گذاشتیم و در این مدت تمرینات پرفشاری را نیز انجام دادیم. از روز شنبه با بازگشت به تهران تمرینات خود را آغاز کردیم و قرار است تا پایان هفته دو بازی دوستانه را پشت سر بگذاریم تا به شرایط مسابقه نزدیک شویم.

وی عنوان کرد: دیدارهای دوستانه اخیر باعث خواهد شد تا کادرفنی شناخت بیشتری نسبت به بازیکنان و همچنان نفرات جوان جذب شده پیدا کنند و در آستانه شروع مسابقات لیگ برتر به ترکیب مورد نظر دست پیدا کنند. البته قرار است اواخر هفته اردوی یک هفته‌ای را در رامسر داشتیم تا به شرایط آمادگی بهتری دست پیدا کنیم.

مدافع – هافبک سایپا در خصوص کار کردن با علی دایی گفت: دایی جزو مربیانی است که همه فوتبالیست‌ها علاقمند هستند با او کار کنند و من نیز از این قضیه مستثنی نیستم. امیدوارم با توجه به شخصیت علی دایی حضور او برای سایپا مفید باشد و ما بعد از چند سال عدم نتیجه مطلوب امسال موفق به کسب جایگاه مناسب شویم. مطمئن هستم با حضور دایی در لیگ هفدهم نتایج خوبی خواهیم گرفت و مجددا به جایگاه واقعی خود باز می‌گردیم.

شیری در خصوص بازیکنان جدید سایپا خاطرنشان کرد: اکثر این بازیکنان از لحاظ میانگین سنی بسیار جوان هستند و آینده درخشانی در پیش خواهند داشت. امیدوارم این بازیکنان مانند تیم‌های گذشته خود در سایپا نیز کیفیت خود را نشان بدهند و حضورشان به سایپا کمک کند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید