تاریخ: ۱۲:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

وکیل کاپیتان سابق تیم ملی آرژانتین خبر متهم شدن او به آزار جنسی یک خبرنگار در روسیه را تکذیب کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از روزنامه مارکای اسپانیا، روز گذشته (دوشنبه) اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه دیه‌گو مارادونا در هتلی در شهر سنت‌پترزبورگ به یک خبرنگار زن تعرض جنسی کرده است. مارادونا برای تماشای بازی‌های جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ به روسیه سفر کرده بود و پس از فینال این رقابت‌ها میان آلمان و شیلی، خبری منتشر شد مبنی بر اینکه یک خبرنگار زن روس به نام یکاترینا نادولسکایا، مدعی شده زمانی که برای گرفتن مصاحبه با مارادونا به اتاق او رفته، اسطوره فوتبال آرژانتین قصد داشته به او تعرض کند.

نادولسکایا به سایت لنتای روسیه گفت: یکی از اطرافیان مارادونا ۵۰۰ دلار (به عنوان حق‌السکوت) جلویم انداخت و بعد با مأموران امنیتی هتل تماس گرفت. سه نفر از آنها آمدند و مرا از اتاق مارادونا بیرون بردند و حتی اجازه ندادند که وسایلم را از آنجا بردارم.

خبرنگار روس با اعلام شکایت از مارادونا، ادامه داد: مأموران پلیس ساعت ۸ صبح آمدند و تازه آن وقت بود که من توانستم وسایلم را بردارم. با آنها به اتاق مارادونا برگشتم اما هیچ کسی از من عذرخواهی نکرد.

در همین حال اما شبکه ۵ سنت‌پترزبورگ از داستانی که برای مارادونا و خبرنگار روس رخ داده، روایت متفاوتی کرده است. طبق گزارش این شبکه، نادولسکایا مقصر بوده است و پس از آنکه مارادونا به درخواست غیراخلاقی او پاسخ منفی می‌دهد، او برای متهم جلوه دادن اسطوره فوتبال آرژانتین صحنه‌سازی می‌کند.

با این وجود نادولسکایا همچنان تأکید دارد که او قربانی شده است. او در یک پیام ویدئویی در اینترنت گفت: آرزو می‌کنم که مارادونا همان چیزی را تجربه کند که من تجربه کردم. امیدارم که یک روز یکی با او همان رفتار را انجام دهد که او با من داشت چون در زندگی جزای هر کار بدی که انجام بدهی را می‌گیری.

ماتیاس مورلا وکیل مارادونا اما بر بی‌گناهی اسطوره آلبی‌سلسته تأکید و اعلام کرد که هیچ شکایتی از او صورت نگرفته است. ما در حال انجام مراحل اداری سفرمان به ناپولی هستیم و لازم می‌دانم اعلام کنم که هیچ گونه شکایتی صورت نگرفته است که به خاطر آن من از روسیه ممنوع‌الخروج شده باشیم. نه در هتل هیچ اتفاقی رخ نداده است و پس از بازی فینال هم دیه‌گو در کنار رونالدو نازاریو، اینفانتینو (رئیس فیفا) و دیگر مسئولان فیفا بود. من از داستانی که برای او ساخته‌اند تعجب می‌کنم. خبرنگاری که مدعی شده با رسانه‌های محلی در ارتباط و به دنبال شهرت است.

/تسنیم

پاسخی بگذارید