رئیس کمیته داوران فدراسیون هندبال اعلام کرد :
تاریخ: ۲۳:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۲
نام نویسنده: تحریریه
قضاوت داوران مازنی هندبال ایران در تورنمنت ایتالیا

در این راستا آقایان بهنام جمشیدی و مهدی معصومی از استان مازندران از تاریخ ۱۴ تا ۲۳ تیرماه جهت قضاوت در تورنمنت بین المللی اینترامینا کاپ به رم اعزام خواهند شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رئیس کمیته داوران فدراسیون  هندبال اعلام کرد کوبل داوری هندبال کشورمان به منظور قضاوت در مسابقات بین المللی اینترامینا کاپ ایتالیا صبح فردا عازم کشور ایتالیا خواهند شد.
علیرضا موسویان در خصوص این اعزام بیان داشت با موافقت  و حمایت ریاست محترم فدراسیون به منظور  ایجاد انگیزه و عملکرد موفق داوران و ناظران کشورمان چند کوبل از داوران و ناظران فعال کشورمان در سال ۹۶ به تورنمنت های بین المللی اعزام خواهند شد.

در این راستا آقایان بهنام جمشیدی و مهدی معصومی از استان مازندران از تاریخ ۱۴ تا ۲۳ تیرماه جهت قضاوت در  تورنمنت بین المللی اینترامینا کاپ  به رم اعزام خواهند شد.

موسویان همچنین در خصوص برنامه های آینده بیان داشت  در ماه جاری بنا به دعوت کنفدراسیون آسیا  امیر قیصریان و احمد  قیصریان از استان اصفهان به مسابقات جوانان آسیا اعزام خواهند شد و همچنین آقای محسن کرباسچی به دعوت کنفدراسیون جهانی هندبال به عنوان ناظر در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در الجزایر حضور خواهد داشت.

شایان ذکر است که در فروردین ماه  امسال شاهد حضور داوران خوب کشورمان  آقایان توکلی و ولد خانیان در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور کره جنوبی بودیم .که برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت داریم.

پاسخی بگذارید