تاریخ: ۱۸:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مربی تیم فوتبال امید کشورمان می‌گوید که رئیس سازمان تیم‌های ملی قول مساعد داده تمام بازیکنان دعوت شده به اردو در تمرینات حاضر باشند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کوروش برمک در خصوص اینکه اردوی تیم امید از روز پنجشنبه آغاز می‌شود و برخی تیم‌ها اعلام کرده‌اند بازیکنان خود را به تیم امید نمی‌دهند، گفت: این اردوی دوم ماست که بازیکنان را دعوت کرده‌ایم تا از پنجشنبه دور هم جمع شویم. در اردوی اول هم که پنج روز بود، بیشتر بازیکنان اصلی ما در اردو حضور نداشتند. تمرینات را با ۱۲، ۱۳ نفر پیش بردیم که ۳ نفر هم مصدوم بودند.

وی ادامه داد: امیرحسین پیروانی با کمیته فنی و محمدرضا ساکت جلسه‌ای برگزار کرده و مبنا بر این است فدراسیون با باشگاه‌ها، مدیران آنها و سرمربیان تیم‌ها تعامل داشته باشد. همه باشگاه‌ها از ۱۵ تیرماه بازیکنان را در اختیار ما قرار بدهند. ما با قرقیزستان بازی داریم که میزبان است و از حالا در اردو حضور دارد. بازی با عمان هم سخت است. از باشگاه‌ها خواستیم که تمام بازیکنان خود را در اختیار ما قرار بدهند و خیلی‌ها در اردوی اروپایی هستند، اما به باشگاه‌ها ابلاغ شده است که بازیکنان خود را به تیم امید بدهند.

مربی تیم فوتبال امید کشورمان تأکید کرد: پیروانی در جلسه‌ای که داشته از ساکت قول مساعد گرفته که تمام بازیکنان در اردو حاضر باشند. ما کار سختی داریم و انتظارمان این است همه در این شرایط کنار تیم امید باشند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید