تاریخ: ۱۳:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مراسم تشییع پیکر عطاالله بهمنش روز چهارشنبه هفته جاری از ورزشگاه شهید شیرودی برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، عطاالله بهمنش دبیر و نایب رئیس اسبق فدراسیون کشتی و کارشناس، مفسر و گزارشگر قدیمی ورزش ایران شب گذشته به دلیل سکته مغزی دار فانی را وداع گفت.

مراسم تشییع پیکر آن مرحوم با پیگیری فدراسیون کشتی، ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه از ورزشگاه شهید شیرودی واقع در خیابان مفتح جنوبی تهران برگزار می‌شود و پیکر این استاد فقید مطبوعات ورزشی ایران در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س) به خاک سپرده خواهد شد.

مراسم ترحیم آن مرحوم نیز روز شنبه از طرف فدراسیون کشتی برگزار می شود که زمان و مکان آن متعاقبا اعلام می شود.

جامعه کشتی کشور درگذشت این گزارشگر، کارشناس و مفسر زحمتکش و قدیمی ورزش و کشتی ایران را به خانواده آن مرحوم، جامعه ورزش و اصحاب رسانه تسلیت می گوید و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم طلب غفران دارد.

‎عطاالله بهمنش (زاده ۲۴ فروردین ۱۳۰۲، کرمانشاه) ورزش‌کار، مدیر ورزشی، گزارشگر، خبرنگار و روزنامه‌نگار ورزشی ایرانی بود. وی چندین دوره قهرمان دو و میدانی تهران در رشته‌های نیمه استقامت، دفاع راست تیم فوتبال بانک ملی بوده و در رشته‌های تنیس و کوهنوردی نیز فعالیت کرده است. البته مهمترین علاقه و بیشترین فعالیت بهمنش در زمینه ورزش کشتی بوده است و او پنج سال دبیر و نایب رئیس فدراسیون کشتی ایران بود.

/تسنیم

پاسخی بگذارید