تاریخ: ۱۸:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

حرکت آماتوری مدیر رسانه‌ای سایپا قبل از دیدار با تیم ملی دانشجویان و ناراحتی دایی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم‌های فوتبال سایپا و تیم ملی دانشجویان از ساعت ۱۸ امروز در حالی به مصاف هم خواهند رفت که فربد بقایی مدیر رسانه‌ای تیم سایپا از خبرنگاران درخواست کرده بود برای پوشش خبری این دیدار ساعت ۱۸ در محل برگزاری دیدار حاضر باشند.

این در حالی است که خبرنگاران حتی دقایقی قبل از ساعت ۱۸ خود را به محل برگزاری این دیدار می‌رسانند و نکته عجیب اینکه اصحاب رسانه با حضور در زمین بازی مشاهده می‌کنند که علی دایی در حال مصاحبه اختصاصی با خبرنگاران یکی از شبکه‌های تلویزیونی است.

در همین راستا و بعد از پایان مصاحبه دایی با این خبرنگار تلویزیونی، این بار رسانه‌های مکتوب قبل از آغاز مسابقه از دایی درخواست مصاحبه  می‌کنند که این موضوع باعث عصبانیت سرمربی جدید سایپا شده و او با فریادهای خود بر سر مدیر رسانه‌ای سایپا به او متذکر می‌شود که چرا طوری برنامه‌ریزی نکرده است که تمام رسانه‌ها هماهنگ با یکدیگر در ورزشگاه حاضر شده تا او مجبور نشود قبل از انجام بازی به جای تمرکز روی مسائل فنی، در چند نوبت پاسخگوی خبرنگاران باشد.

در هر صورت اقدام آماتوری مدیر رسانه‌ای سایپا در حالی که او ساعت دقیق حضور خبرنگاران را در محل برگزاری بازی اعلام کرده بود در نوع خود عجیب و جای تأمل دارد.

/فارس

پاسخی بگذارید