تاریخ: ۱۷:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی – بازیکن تیم فوتسال تأسیسات دریایی با بیان اینکه ما نباید به خاطر اشتباه کمیته فوتسال تاوان بدهیم گفت: حداقل نتیجه‌ای که می‌توانستیم در دیدار مقابل مس سونگون کسب کنیم،‌ تساوی بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وحید شمسایی ، در خصوص شکست ۲ بر یک تیمش مقابل مس سونگون اظهار داشت: بازی خوب، درگیرانه و فیزیکی بود و کسانی که به سالن آمده بودند از دیدن بازی لذت بردند. در جریان بازی هر دو تیم موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتند. به تیم مس تبریگ می‌گویم.

وی با بیان اینکه در دقایقی از بازی تیم تأسیسات دریایی و در دقایقی هم مس بر بازی تسلط داشت، تصریح کرد: احساس‌ می‌کنم حداقل نتیجه‌ای که می‌توانستیم کسب کنیم، تساوی بود اما در آخرین لحظات بازی مس از موقعیت خود استفاده کرد و ما بازی را واگذار کردیم.

سرمربی – بازیکن تیم  تأسیسات دریایی درباره اینکه گفته‌ می‌شود این تیم می‌توانسته مانع بازی کردن محمدرضا سنگ‌سفیدی برای تیم مس سونگون شود،‌ گفت: من قانون‌مدارم و اعتقاد دارم اگر قانونی است باید اجرا شود. صبح روز بازی اعلام کردند که برگه محمدرضا سنگ سفیدی مُهر باشگاه تأسیسات را ندارد و تا این مُهر زده نشود نمی‌تواند برای مس بازی‌کند، ما هم بلافاصله به مدیرعامل باشگاه اعلام کردیم و مُهر این بازیکن را زدیم تا او برای مس بازی کند. ما می‌توانستیم سنگ‌سفیدی را تا تهران بیاوریم و بعد کار او را انجام دهیم اما چون برای ما روح جوانمردی و پهلوانی مهم است، کاری کردیم تا مقابل ما بازی کند.

شمسایی ادامه داد: اعتراض ما در این دیدار به عدم حضور مجید حاجی‌بنده بود. ۱۲ ظهر روز قبل از بازی به ما اعلام کردند که این بازیکن سه اخطاره است و نمی‌تواند در دیدار مقابل مس سونگون بازی کند. به همین دلیل ما هم این بازیکن را با خود به تبریز نبردیم و یک بازیکن دیگر را جایگزین کردیم اما ساعت ۱۲ شب قبل از بازی دوباره به ما گفتند که چنین قانونی وجود ندارد و شما می‌تواند از مجید حاجی‌بنده استفاده کنید. طبق مقررات می‌دانستم که چنین قانونی وجود ندارد اما گفتم شاید این قانون را تازه گذاشته‌اند.

وی گفت: وقتی ۱۲ شب به ما اعلام می‌کنند که شما می‌توانید از بازیکن خود استفاده کنید در حالی که ما این بازیکن را به دلیل اعلام آن‌ها با خود به تبریز نیاورده‌ایم، این اجحاف در حق تیم ماست. من واقعاً نمی‌دانم الآن باید چه ‌کار کنم. ما روی مجید حاجی‌بنده برای این دیدار حساب کرده بودیم اما به خاطر اشتباه کمیته فوتسال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های فصل‌مان نتوانستیم از این بازیکن استفاده کنیم و شکست خوردیم. به دلیل اشتباه کمیته فوتسال ما که نباید تاوان بدهیم!/تسنیم

پاسخی بگذارید