تاریخ: ۱۷:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مریم رحمانی و نجمه کمالی در جایگاه نخست رقابت های دوبل بدمینتون بیست و یکمین دوره مسابقات جهانی پیوند اعضا ایستادند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، در رقابت‌های جهانی بدمینتون پیوند اعضا و در بخش دوبل نجمه کمالی و مریم رحمانی در رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال در مرحله گروهی حریفانی از انگلیس، استرالیا و هلند را ۲ بر صفر شکست دادند و به مرحله حذفی رسیدند و در این مرحله حریف قدرتمند فرانسوی را در دو گیم شکست دادند و راهی فینال شدند. در بازی فینال نیز در دو گیم متوالی بر تیم انگلیس پیروز شدند و به مقام قهرمانی را تصاحب کردند.

حسین رضایی و بهروز سلیمی نیز با غلبه بر رقیبان انگلیسی و پذیرش باخت مقابل تیم دیگری از انگلیس از راهیابی به مرحله بعد و کسب مدال بازماندند.

مسابقات جهانی پیوند اعضا در رشته دو و میدانی طی دو روز در اسپانیا برگزار شد و نتایج زیر در روز دوم این رقابت ها و رده های سنی مختلف برای دو و میدانی کاران کشورمان رقم خورد.

در رده سنی ١٨ تا ٢٩ سال مدال نقره ٢� � متر را معصومه رضایی تصاحب کرد.

رده سنی ۳۰ تا ۳۹ سال و ماده ۸۰۰ متر الهام روشن چراغ در بخش بانوان نقره گرفت و محمد رسولی در بخش مردان به مقام چهارم دست یافت. در ماده پرتاب دیسک از همین رده سنی علی حیدری پور مقام سوم را کسب کرد، کلثوم ابراهیمی در پرتاب توپ اول و در ماده پرتاب نیزه چهارم شد و سعید منتظرپرچی نقره پرش ارتفاع و برنز ٢� � متر سرعت را به خود اختصاص داد.

در رده سنی ۴۰ تا ۴۹ سال مقام دوم ٢� � متر به انعام رهبر رسید و نبی اله مرزبان در ماده پرتاب دیسک رده سنی ٥� تا ٥٩ سال به عنوان چهارمی نائل آمد.

در پایان رقابت ها چهار مدال طلا، یازده نقره و سه برنز رشته دو و میدانی سهم ورزشکاران ایران شد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید