تاریخ: ۱۷:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مهاجم فرانسوی قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه برای ماندن در این تیم و رد پیشنهاد کهکشانی‌ها دو شرط تعیین کرده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در حالی که هر لحظه احتمال جدایی کایلیان امباپه از موناکو و پیوستن او به رئال مادرید بیشتر می‌شود، اکنون نشریه اکیپ فرانسه نوشته است که امکان دارد او یک فصل دیگر هم در جمع قرمزوسفیدپوشان مونت کارلو بماند، البته اگر باشگاه دو شرط او را بپذیرد.

امباپه که علاوه بر رئال مادرید مشتری پروپاقرص دیگری مانند آرسنال دارد – تیمی که گفته می‌شود برای خرید او پینشهاد ۱۲۰ میلیون پوندی آماده کرده است – به مسئولان موناکو گفته به دو شرط حاضر است فصل آینده هم در ورزشگاه لوئی دوم بماند.

شرط اول امباپه ۱۸ ساله این است که باشگاه موناکو حقوق سالانه او را از ۱٫۲ میلیون یوروی فعلی به ۸٫۵ میلیون یورو افزایش دهد.

دومین شرط امباپه اما مالی نیست و بیشتر جنبه روانی دارد. با توجه به جدا شدن برناردو سیلوا و شایعاتی مبنی بر احتمال جدایی دو سه بازیکن دیگر موناکو، امباپه نگران آن است که تیمش فصل آینده توان رقابت با پاری‌سن‌ژرمن برای کسب عنوان داخلی را هم نداشته باشد چه برسد به پیشروی در لیگ قهرمانان اروپا به سبک فصل گذشته به همین دلیل شرط دوم او برای باشگاه این بود که از جدا شدن بازیکنان تأثیرگذار تیم جلوگیری کند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید