سرمربی تیم ملی والیبال نشسته گفت: برای موفقیت در پارالمپیک توکیو، برنامه دراز مدتی تدوین شده که حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در راستای همین برنامه بود.
تاریخ: ۱۶:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته درباره قهرمانی ایران در آسیا گفت: برای حضوری موفق در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، برنامه دراز مدتی تدوین شده که حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه نیز در راستای همین برنامه است. وی افزود: این مسابقات در زمره یکی از برنامه‌های تدارکاتی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته درباره قهرمانی ایران در آسیا گفت: برای حضوری موفق در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، برنامه دراز مدتی تدوین شده که حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه نیز در راستای همین برنامه است.

وی افزود: این مسابقات در زمره یکی از برنامه‌های تدارکاتی تیم ملی بود و تلاش کردیم از تمام بازیکنان استفاده کنیم و عملکرد آنها را طی مسابقات ارزیابی کنیم. این ارزیابی دید خوبی به ما داد تا بر اساس آن بازیکنانی که می‌توانند در مسابقات به ما کمک کنند و نیز آنهایی که از نظر تاکتیک دچار ضعف هستند را شناسایی کنیم که بسیار حائز اهمیت است.

تیم ملی والیبال نشسته ایران به عنوان قهرمانی رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه دست یافت، قزاقستان نایب قهرمان شد و تیم عراق نیز در دیدار رده‌بندی با غلبه بر چین ضمن دست یابی به عنوان سوم، سهمیه مسابقات جهانی را نیز کسب کرد.

در بخش بانوان نیز تیم‌های چین و ژاپن به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند و عنوان سوم به تیم بانوان ایران رسید که با کسب سهمیه مسابقات جهانی و پارالمپیک نیز همراه بود.

پاسخی بگذارید