تاریخ: ۱۵:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  در مورد اینکه گفته می‌شود مسئولان زمین مجموعه سپاه عاشورا روز گذشته اجازه برگزاری تمرین به تراکتورسازی را ندادند و این مسئله با اعتراض یحیی گل‌محمدی همراه شده است، گفت: این موضوع را پیگیری کردیم و از عوامل تربیت بدنی سپاه عاشورا پرسیدم که چه اتفاقی افتاده است. آنها در […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  در مورد اینکه گفته می‌شود مسئولان زمین مجموعه سپاه عاشورا روز گذشته اجازه برگزاری تمرین به تراکتورسازی را ندادند و این مسئله با اعتراض یحیی گل‌محمدی همراه شده است، گفت: این موضوع را پیگیری کردیم و از عوامل تربیت بدنی سپاه عاشورا پرسیدم که چه اتفاقی افتاده است. آنها در صحبتی که با من داشتند اعلام کردند چمن برای برگزاری تمرین آماده نبوده به همین خاطر شرایط برای برگزاری تمرین وجود نداشته که به همین خاطر تراکتورسازی نتوانسته آنجا حضور پیدا کند.

وی افزود: متاسفانه در این مورد شایعات زیادی در فضای مجازی مطرح شده و دلایل غلط و خلاف واقعی را در این مورد اعلام کردند که باید تأکید کنم این شایعات همه کذب است و دلیل تمرین نکردن تراکتورسازی مساعد نبودن چمن مجموعه بوده است.

پاسخی بگذارید