گزارش تصویری ؛
تاریخ: ۲۲:۵۳ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
نام نویسنده: تحریریه
پیروزی استقلال مقابل نساجی در دیداری تدارکاتی + تصاویر

تیم فوتبال استقلال در مصافی تدارکاتی با نساجی مازندران با یک گل از سد این تیم گذشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال استقلال در اولین مصاف تدارکاتی خود پیش از آغاز رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران امروز ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف تیم نساجی مازندران رفت و در نهایت با تک گل حسن بیت سعید که در دقیقه هشتم به ثمر رسید، موفق شد مهمان خود را شکست دهد.

در این دیدار شاگردان منصوریان بازی به مراتب بهتری را نسبت به حریف لیگ یکی خود ارائه دادند و در آن سوی میدان شاگردان مهدی پاشازاده هم تلاش کردند تا با دوندگی بالا، کار را برای آبی های پایتخت سخت کنند اما نتوانستند به گلی دست پیدا کنند.

در این بازی تیم استقلال تغییرات نسبتا زیادی را ارائه کرد و به نوعی تلاش کرد تا از اکثر بازیکنانش بهره ببرد هرچند که نوبت بازی به مجتبی جباری نرسید.

در ابتدای این بازی استقلال با ترکیب سید مهدی رحمتی، مجید حسینی، هرائر مگویان، میلاد زکی پور، خسرو حیدری، امید نورافکن، فرشید باقری، محسن کریمی، داریوش شجاعیان، حسن بیت سعید و علی قربانی به میدان رفت و در نیمه دوم با ترکیب سید حسین حسینی، عظیم گوگ، پادوانی، وریا غفوری، روزبه چشمی، یعقوب کریمی، فرشید اسماعیلی، فردین نجفی، جابر انصاری، مهدی قائدی و سجاد شهباززاده وارد زمین شد.

از نکات بارز و قابل توجه در این دیدار دوستانه نساجی مازندران علی رغم باخت بازی درخور توجه ایی از خود ارائه کرد و نوید فصلی خوب را می دهد.

مهدی پاشازاده با تعویض های خود بازیکنان را به دقت آنالیز کرد تا به ترکیب آرمانی نزدیک شود.

چمن صاف و یکدست ورزشگاه شماره ۲ آزادی باعث ارائه بازی زیبا از سوی هر دو تیم شد.

مالکین باشگاه صنیعی فر و پرهام از نزدیک شاهد جدال بازیکنان خود بودند.

شایان ذکر است: علی امیری مدیرعامل جسور نساجی مازندران تدارک خوبی را پیش از فصل برای یکی از تیم های مردمی و محبوب ایران دیده است.

 

پاسخی بگذارید