تاریخ: ۲۰:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مربی تیم فوتبال سپیدرود با بیان اینکه هدف ما موفقیت این تیم در لیگ هفدهم است، گفت: به حمایت هوادارانمان در طول فصل نیاز داریم و مطمئنیم ما را تنها نخواهند گذاشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امید روانخواه در خصوص شرایط تیم به لیگ برتر آمده سپیدرود رشت، گفت: شرایط خوبی در تیم حاکم است، چندین روز است که تمرینات را آغاز کرده‌ایم و دوران آماده سازی را سپری می کنیم و در حال حاضر نیز کردان را برای اردوی چند روزه انتخاب کرده ایم و بازیکنان در آنجا در حال برگزاری تمرینات بدنسازی و مرور کارهای تاکتیکی هستند و امیدوارم بتوانیم یک تیم خوب و پرقدرت را روانه لیگ هفدهم کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چطور شد به عنوان مربی دستیار نظرمحمدی در سپیدرود رشت شدید، گفت: این پیشنهاد خود نظرمحمدی بود که به من شد، البته من هم از این موضوع استقبال کردم و امیدوارم بتوانم سهمی اندک در موفقیت تیم خوب و پرطرفدار سپیدرود رشت داشته باشم.

روانخواه در پاسخ به این پرسش که چقدر امیدوار هستید تا در لیگ هفدهم عملکرد خوبی داشته باشید، گفت: سپیدرود یک تیم مردمی است و طرفداران زیادی در استان گیلان دارد. ما نفرات خوبی هم جذب کرده ایم و مطمئنم با حمایت مردم که هیچ وقت تیمشان را تنها نمی گذارند و با یارگیری خوبی که انجام داده ایم، امیدوارم بتوانیم در لیگ هفدهم موفق باشیم.

وی تاکید کرد: البته ما به اندازه بودجه مان بازیکن جذب کرده ایم، ولی با تمرینات خوب و پرانگیزه ای که بازیکنان ما انجام می دهند، آینده روشنی را برای سپیدرود رشت پیش رو می بینم.

روانخواه در خصوص شرایط نقل و انتقالات استقلال برای لیگ هفدهم گفت: استقلال نسبت به فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته، آنها سال پیش نقل و انتقالات بدی را پشت سر گذاشتند، اما اعتقاد دارم تجربه خوبی از فصل گذشته برایشان باقی مانده و امسال بازیکنانی را که کادر فنی به آنها نیاز داشت، به سرعت جذب کردند، البته هنوز هم احساس می کنم استقلال باز هم نیازمند جذب چند بازیکن خوب است که یکی از آنها باید یک فوروارد تمام عیار باشد که بتواند در کنار سجاد شهباززاده عملکرد خوبی داشته باشد. فصل گذشته کاوه رضایی بازی های خوبی از خود ارائه داد و توانست هم گل بزند و هم پاس گل بزند، اما اگر استقلال می خواهد در خط حمله حریفان را مغلوب خود کند، باید مهاجمی را جذب کند که بتواند حدود ۱۵ گل برای این تیم بزند تا استاندارد یک مهاجم کامل را داشته باشد.

پیشکسوت استقلال در ادامه تصریح کرد: جذب بازیکنان جوان و استفاده از بازیکنان تیم های پایه می تواند کمک موثری به تیم های لیگ برتری خصوصا استقلال داشته باشد. سال ها پیش مجتبی جباری، وحید طالب لو، امیرحسین صادقی و خسرو حیدری بازیکنانی بودند که از تیم های پایه به بزرگسالان راه پیدا کردند و چندین سال است که می بینیم چه زمانی که استقلال بازی می کردند و چه الان که در تیم های دیگر هستند همچنان عملکرد قابل قبولی دارند و این نشان می دهد اگر به تیم های پایه نگاه ویژه ای داشته باشیم، می توانیم آینده باشگاه را با آنها تضمین کنیم. استقلال باید تمرکز اصلی خود را بر روی تیم های پایه بگذارد تا بتواند در سالهای آینده از بازیکنان خودش استفاده کند، نه اینکه بازیکنان دیگر تیم ها را جذب کند.

وی تاکید کرد: البته این صحبت های من تنها مختص استقلال نیست و همه تیم ها باید به فکر این باشند و تیم های پایه قوی داشته باشند تا در آینده نیاز به جذب بازیکنان حریف پیدا نکنند.

پیشکسوت استقلال در خصوص هجمه هایی که این روزها علیه مدیرعامل و سرمربی استقلال در فضای مجازی صورت می گیرد، گفت: تمام تیم ها در فصل نقل و انتقالات تحت فشار هستند، بارسلونا، رئال مادرید و دیگر تیم های بزرگ دنیا هم در فصل نقل و انتقالات هوادارانشان نگران هستند و از مسئولان تیم انتقاد می کنند، البته منتقدان اگر سازنده نظر خود را بدهند می تواند راهگشای مسئولان باشگاه باشد، اما عده ای در فضای مجازی تنها به دنبال تخریب هستند و این عملکرد درستی نیست.   علاقه مندان به استقلال تجربه تلخی از فصل پیش در نقل و انتقالات داشتند و این فشار شاید به خاطر این است که مسئولان بازیکنان موردنظر را جذب کنند تا تیمشان در فصل پیش رو مشکلی از لحاظ بازیکن نداشته باشد.

وی در پایان و در خصوص انتخاب اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: امیدوارم بتوانند فصل خوبی را برای استقلال ترسیم کنند و با حمایت از مدیرعامل و سرمربی آرامش را به کادر فنی تزریق کنند تا منصوریان و همکارانش بدون دغدغه و استرس با قدرت به هدفی که پیش رو دارند دست یابند.

/مهر

پاسخی بگذارید