تاریخ: ۲۰:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی نفت تهران گفت: برخی از دستیاران و نفرات مدنظر را انتخاب کرده‌ایم و سایر نفرات هم به ما اضافه خواهند شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی کریمی در مورد انتخاب دستیارانش در تیم فوتبال نفت تهران به سایت این باشگاه گفت: با علیرضا امامی‌فر و مهرداد خانبان صحبت‌هایی داشته‌ایم و ان‌شاءالله در کنار ما خواهند بود. سایر نفرات در کادر فنی هم در روزهای آتی به جمع ما اضافه خواهند شد.

کریمی درباره جذب بازیکنان جدید گفت: برخی نفرات را انتخاب کرده‌ایم که با باشگاه هم جلسه داشته‌اند و توافقاتی هم شده که باشگاه اعلام خواهد کرد. با برخی نفرات هم صحبت و توافق کرده‌ایم که در تمرین شرکت می‌کنند و کارهای قراردادی‌شان هم یک به یک انجام می‌شود. تلاش می‌کنیم زمان را از دست ندهیم. روزبه‌روز هم نفرات بیشتری به تیم اضافه می‌شوند. چند بازیکن کار قراردادی‌شان رو به اتمام است و ان‌شاءالله تیم هر چه زودتر شکل بگیرد. با اینکه بازیکنان زیادی از تیم رفته‌اند و دیرتر از همه تیم‌ها هم تمرینات را شروع می‌کنیم، اما در انتخاب نفرات شتابزده عمل نمی‌کنیم و سعی داریم زمان را هم بیش از این از دست ندهیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران خاطرنشان کرد: جا دارد از لطف و محبتی که هواداران و دوستداران فوتبال به ما دارند، نهایت تشکر را داشته باشم.

مهرداد خانبان پیش از این در تیم ملی فوتبال به عنوان آنالیزور دستیار کارلوس کی‌روش بود.

/تسنیم

پاسخی بگذارید