تاریخ: ۲۰:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

تیم نفت که تازه تکلیفش مشخص شده و کار خود را در فصل نقل‌وانتقالات آغاز کرده است، هنوز وضعیت بازیکنان فصل گذشته‌اش مشخص نیست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پس از مشخص شدن وضعیت تیم نفت تهران برای فصل پیش‌رو و معرفی علی کریمی به‌عنوان سرمربی این تیم، فعالیت نقل‌وانتقالاتی نفتی‌ها آغاز شد. کریمی تاکنون چند بازیکن که تجربه بازی در لیگ برتر را دارند برای تیمش جذب کرده، اما وضعیت بازیکنان فصل گذشته نفت هنوز مشخص نشده است.

بیشتر بازیکنان فصل گذشته نفت از این تیم جدا شدند و حتی آنهایی که قرارداد داشتند، با فسخ یک‌طرفه قرارداد خود تیم‌های فصل بعدشان را انتخاب کردند. محمد قاضی، ایمان مبعلی، میلاد فخرالدینی، سجاد شهباززاده، اکبر صادقی و… بازیکنانی بودند که به صورت قطعی از این تیم جدا شده و تیم فصل آینده خود را هم مشخص کرده‌اند. چند بازیکن هم که فسخ قرارداد یک‌طرفه کرده‌اند، شانس کمی برای بازگشت به نفت دارند. حالا نفتی‌ها به دنبال این هستند که براساس قانون و طبق قراردادی که با بازیکنان خود داشتند، بازیکنانی چون عباس بوعذار که به استقلال خوزستان پیوسته و آرش رضاوند، محمد دانشگر، رضا اسدی و محمد علیاری که راهی سایپا شدند را به این تیم بازگرداند. این در حالی است که هنوز وضعیت بازیکنان فعلی نفت هم مشخص نیست.

ارسلان مطهری در آستانه پیوستن به سایپا قرار دارد و هنوز وضعیتش مشخص نیست. به جز بازیکنان جوان و امید نفت که با این باشگاه قرارداد دارند و جایی نمی‌توانند بروند، علی کریمی می‌تواند روی بازیکنانی چون وحید حمدی‌نژاد، علی عزت‌کرامت، میلاد فراهانی، احمد آل‌نعمه، آندرانیک تیموریان و ایگور پراهیچ هم برای فصل آینده حساب کند، چراکه این بازیکن‌ها هنوز راهی تیم دیگری نشده‌اند و باشگاه باید برای تمدید قرارداد با آنها وارد مذاکره شود. این بازیکنان هنوز تماسی از سوی باشگاه نداشته‌اند و منتظر تماس مسئولان نفت هستند.

یکی از بازیکنان دیگر نفت هم مجتبی حقدوست است که از زمان حضور علیرضا منصوریان در این تیم، مورد اعتماد او بود. این بازیکن حتی با منصوریان یک فصل به صورت قرضی راهی استقلال شد و فصل نسبتاً موفقی را هم در جمع آبی‌پوشان پشت سر گذاشت. حالا حقدوست هم باید به نفت بازگردد و این فصل شاگرد علی کریمی شود./تسنیم

پاسخی بگذارید