تاریخ: ۲۰:۰۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مراسم معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال نفت تهران با حضور سرپرست این باشگاه صورت گرفت و عرفانیان از بازیکنان این تیم خواست قدر شاگردی زیر نظر کریمی را بدانند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی نفت تهران، منصور عرفانیان در مراسم معارفه علی کریمی به عنوان سرمربی جدید تیم نفت در جمع بازیکنان و کادر فنی گفت: نفت تهران با مشکلاتی مواجه بود و در این میان برخی نیز مشکلاتی برای این مجموعه ایجاد کردند. اتفاقاتی بسیاری طی این مدت افتاده که خیلی از آنها را ما بازگو نکرده‌ایم. مشکلاتی وجود داشته و شاید مشکلات دیگری نیز وجود داشته باشد، اما بخش خصوصی در فوتبالی که درآمد آن چندان معنا ندارد، در حال هزینه کردن است.

وی ادامه داد: ما با آقای کریمی یک ماه پیش صحبت‌هایی انجام دادیم و دور جدید صحبت‌های‌مان از چند روز پیش آغاز شد و خیلی زود با هم به توافق رسیدیم. آقای کریمی لطف کرد و در شرایطی که تیم نفت بازیکنان زیادی از دست داده و گزینه‌های موجود هم در بازار نقل‌وانتقالات محدود است و بخشی از زمان آماده‌سازی تیم نیز از دست رفته، قبول مسئولیت کرد. برای من بسیار ارزشمند است که کریمی در چند روز اخیر به جای آنکه درباره قرارداد خودش صحبت کند، تمام وقت جلسات را به دستیارانش و شاگردان خود اختصاص داده و در تمامی جلساتی که در روزهای گذشته داشته‌ایم، در این باره صحبت شده است. این موضوع که کریمی مسائل تیم را بر مسائل شخصی و قراردادی ترجیح داده برای ما بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است. قدر این بازیکن بزرگ و اسطوره فوتبال آسیا را بدانید و تصور می‌کنم که شما هم شاگردی اسطوره‌ای چون علی کریمی را قدر دانسته و با تلاش بسیار سعی خواهید کرد تا این مجموعه موفق باشد.

سرپرست باشگاه نفت تهران خطاب به بازیکنان این تیم گفت: از کریمی تشکر می‌کنم که در این شرایط حاضر به قبول مسئولیت شده است. همچنین برای همکاران او آرزوی موفقیت دارم. از شما نیز تشکر می‌کنم که خیلی زود با باشگاه توافق رسیدید تا شرایط برای آغاز تمرینات فراهم شود. بازیکنان مدنظر کریمی برای شروع تمرینات به ما معرفی شده‌اند که در روزهای آتی با آنها مذاکره خواهیم کرد. برخی از شماها شاید با نفت قرارداد نبسته باشید، اما به احترام آقای کریمی در تمرینات حاضر شده‌اید که این نکات را بنده در نظر دارم. ما تلاش می‌کنیم که تیم از آرامش لازم برخوردار باشد و امیدوارم شما هم با تلاش مضاعف بتوانید روزهای خوبی را برای نفت در چهار جام پیش‌رو رقم بزنید.

عرفانیان در پایان گفت: وقت شما را بیش از این نمی‌گیرم و برای‌تان آرزوی موفقیت دارم. قطعاً می‌دانید این تیم با حضور کریمی زیر نظر جامعه فوتبال، اصحاب رسانه و هواداران است. ان‌شاءالله تیم نفت نیز از حمایت دوستداران کریمی بهره‌مند خواهد برد. امیدواریم بتوانیم انتظارات آنها را برآورده کنیم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید