تاریخ: ۱۴:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس پیشین کمیته آموزش فدراسیون فوتبال می‌گوید سرمربی جدید تیم فوتبال نفت تهران با اینکه نمی‌تواند به عنوان سرمربی معرفی شود، اما مشکلی برای نشستن روی نیمکت ندارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد احسانی  در مورد سرمربی شدن علی کریمی در نفت تهران بدون مدرک A مربیگری و اینکه آیا می‌تواند روی نیمکت این تیم بنشیند یا خیر، گفت: در لیگ برتر سرمربیان باید مدرک A داشته باشند، دستیار اول باید مدرک B داشته باشد و سایر دستیاران با مدرک C هم می‌توانند روی نیمکت بنشینند. کریمی هم سال گذشته مدرک C خود را گرفته و به نظرم اخیراً مدرک B خود را هم دریافت کرد، اما در این خصوص باید از کمیته آموزش استعلام گرفته شود. با این حال او مشکلی برای نشستن روی نیمکت ندارد، اما نمی‌تواند به عنوان سرمربی معرفی شود.

وی درباره دلیل جدایی‌اش از کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: من سال گذشته از ریاست کمیته آموزش استعفا کرده بودم، اما دوستان محبت داشتند و این استعفا را قبول نکردند. دوباره بعد از عید بود که با مسئولان فدراسیون فوتبال صحبت کردم و دیگر به حضورم در این کمیته پایان دادم. دلیلش هم این بود که دوره حضورم تمام شده بود و از سوی دیگر زمان کافی برای حضور در کمیته آموزش را نداشتم.

رئیس پیشین کمیته آموزش فدراسیون فوتبال تأکید کرد: ما در کمیته آموزش برنامه‌ریزی لازم را داشتیم و این برنامه همچنان وجود دارد که یک مدیر جوان‌تر باید آن را اجرا کند. من بیشتر برنامه‌ریز هستم و زمان لازم را برای مدیریت اجرایی نداشتم که بهتر است حالا که من رفته‌ام، جوان‌ترها حضور پیدا کرده و این برنامه را اجرا کنند. اگر هم لازم باشد من در برنامه‌ریزی‌ها کمک می‌کنم./تسنیم

پاسخی بگذارید