تاریخ: ۱۴:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پرسپولیس در اولین بازی فصل جدید خود در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم امید این باشگاه خواهد رفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بنا بر اعلام محمود خوردبین، سرخپوشان روز سه شنبه ۱۳ تیرماه، از ساعت ۱۸:۳۰ در دیداری تدارکاتی اولین بازی خود در فصل جدید را طبق برنامه اعلامی برانکو ایوانکوویچ برگزار خواهند کرد.

قهرمان ایران در این دیدار به مصاف امیدهای پرسپولیس می‌رود که در فصل جدید توسط منوچهر عبدا… نژاد هدایت می‌شود و فصل آماده سازی خود را نیز پشت سر گذاشته‌اند. در حال حاضر چند بازیکن تیم امید مورد توجه برانکو قرار گرفته‌اند که با تیم بزرگسالان تمرین می کنند.

طاهر خانی از فصل گذشته همراه تیم اصلی شده است ولی سه بازیکن دیگر احسان حسینی از جوانان سال گذشته پرسپولیس و سعید حسین‌پور و محمدامین اسدی هستند که عبدا…نژاد آن‌ها را برای این فصل گلچین کرد ولی پس از حضور در تمرین بزرگسالان ، برانکو نظر به ادامه حضور آن‌ها در تمرینات بزرگسالان داد تا ارزیابی بیشتری از آن‌ها داشته باشد. گفتنی است، درهای ورزشگاه شهید کاظمی برای این بازی به روی هواداران و نمایندگان رسانه‌های گروهی باز است.

همچنین سرخپوشان تا زمان سفر به کیف پنج نوبت تمرین و بازی دارند.

شاگردان برانکو تمرین بعدازظهر امروز (شنبه) را از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز می‌کنند. فردا یکشنبه هم در دو نوبت از ساعت‌های ۱۰ صبح و ۱۷:۳۰ دقیقه تمرین برگزار می‌شود.

بازیکنان روز دوشنبه استراحت می‌کنند و روز سه‌شنبه ساعت ۱۰ تمرین خواهند داشت و از ساعت ۱۸:۳۰ در بازی تدارکاتی به میدان می‌روند./تسنیم

پاسخی بگذارید