تاریخ: ۲۰:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹
نام نویسنده: مهدی غلامی
اعلام آمادگی ۱۰ تیم برای مسابقات هندبال ساحلی منطقه شمال کشور در نوشهر

رییس هیات هندبال مازندران گفت که تاکنون ۱۰ تیم از استان های مازندران ، گیلان و گلستان برای شرکت در مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی بزرگسالان منطقه شمال کشور در نوشهر اعلام آمادگی کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین شکیبافر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : مرحله مقدماتی مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی مردان در منطقه شمال کشور به میزبانی این هیات روزهای ۱۲ تا ۱۶ تیر در ساحل شهرستان نوشهر در غرب مازندران برگزار می شود.
وی گفت که تیم های هیات هندبال شهرستان ساری و هیات هندبال شهرستان نوشهر به عنوان نمایندگان استان مازندران در این مسابقات شرکت می کنند.
شکیبافر ادامه داد : در پایان مسابقات این مرحله ، چهار تیم برتر جواز حضور در مرحله نهایی مسابقات هندبال ساحلی کشور را کسب خواهند کرد.
** دوره ارتقای داوری هندبال در مازندران
رییس هیات هندبال مازندران همچنین به برگزاری دوره آموزشی و ارتقاء داوری هندبال ویژه مردان از سوی این هیات خبر داد و گفت که دوره آموزشی داوری درجه ٣ هندبال ساحلی مردان روزهای ۱۲ الی ۱۶ تیر در شهرستان چالوس برگزار می شود ودر پایان پس از برگزاری آزمون، مدرک داوری از سوی فدراسیون اعطا خواهد شد.
شکیبافر یکی از رویکردهای هیات هندبال مازندران در سال جاری را استعدادیابی و شناسایی علاقه مندان دختر و پسر در رشته هندبال در همه مناطق استان بیان کرد و افزود : حضور تیم های مختلف باشگاهی و نیز شهرستان ها در مسابقات لیگ استان و مسابقات منطقه ای و باشگاهی کشور در اولویت بعدی هیات استان است.

پاسخی بگذارید