هفته اول لیگ برتر فوتسال کشور ؛
تاریخ: ۱۹:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹
نام نویسنده: تحریریه
یک امتیاز شیرین در اهواز حاصل کار شهروند/تساوی تیم بدون سرمربی !

تیم فوتسال شهروند ساری نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور را با کسب یک تساوی ارزشمند خارج از خانه آغاز کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در نخستین هفته از رقابت ای فصل جدید لیگ برتر فوتسال کشور تیم فوتسال شهروند ساری در گرمای بالای ۵۵ درجه سانتی گراد شهر اهواز برابر تیم مدعی حفاری این شهر قرار گرفت و در پایان با کسب تساوی ارزشمند یک بر یک از زمین مسابقه خارج شد.

در این مسابقه ابتدا رضا امانی که گویا متخصص گلزنی در شهر اهواز است، با گلزنی دوباره خود برابر حفاری، شهروند را پیش انداخت تا در ادامه میزبان یکپارچه حمله شود. در حالی که زمان بازی به پایان نیمه اول نزدیک می شد ، حملات اهوازی ها در واپسین دقایق به ثمر نشست و آنها از روی یک ضربه ایستگاهی موفق شدند توسط مجتبی مریدی زاده گل تساوی بخش خود را وارد دروازه شهروند کنند.

در نیمه دوم که پر واضح بود فشار شدید دمای بالای هوا بر بازیکنان باعث پایین آمدن کیفیت بازی آنها شده بود، تلاش های آنها در زمین و تقابل افکار اسماعیل پور و علاسوند سرمربیان شهروند و حفاری و حتی اتخاذ تاکتیک پاورپلی در پنج دقیقه پایانی توسط میزبان راه به جایی نبرد تا این دیدار با همه کش و قوس هایش با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

این دیدار که پیش تر اعلام شده بود بدلیل محرومیت هواداران اهوازی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد، اما در مقابل دیدگان حدود ۲۰۰ نفر تماشاگر انجام شد و دمای بسیار بالای هوا در خوزستان باعث شده بود تا بازیکنان دو تیم با گذشت زمان به شدت با افت بدنی مواجه شوند.

گفتنی است، شهروند ساری در دومین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور از ساعت ۱۸ روز سه شنبه ۱۳ تیرماه در سالن سید رسول حسینی میزبان هیأت فوتبال قم خواهد بود.

پاسخی بگذارید