به نام‌ها توجه نمی‌کنیم ؛
تاریخ: ۱۱:۴۳ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۸
نام نویسنده: علی احمدی
مجیدی: اردوی پیش‌فصل تیم نساجی در اردبیل برگزار می‌شود

سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: پس از بررسی تمامی جوانب تصمیم گرفتیم به جای برپایی اردو در خارج از کشور، اردوی پیش فصل‌مان را در سرعین اردبیل برگزار کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تمرینات نساجی مازندران در تهران پیگیری می‌شود و هر روز بازیکنان جدیدی جذب و به تمرینات اضافه می‌شوند تا رفته رفته با شکل گرفتن تیم اصلی، شاگردان پاشازاده مهیای حضوری قدرتمند در فصل جدید لیگ آزادگان شوند.

فرزاد مجیدی سرپرست تیم فوتبال باشگاه نساجی مازندران در مورد برنامه تمرینی این تیم به سایت رسمی باشگاه نساجی بیان کرد: ما تمرین‌ها را در تهران پیگیری می‌کنیم و با نظر کادر فنی از امروز دیگر بازیکنان تستی را به تمرینات راه نمی‌دهیم تا برنامه‌های تمرینی سرمربی تیم به شکل منظم‌تری توسط بازیکنان اجرا شود.

سرپرست باشگاه نساجی مازندران درباره اردوی خارجی که از سوی باشگاه اعلام شده بود، اظهار کرد: در جلسه‌ای که با حضور مالکان ، مدیرعامل، سرمربی و بنده برگزار شد، پس از بررسی تمامی جوانب تصمیم گرفتیم به جای برپایی اردو در خارج از کشور، اردوی پیش فصل‌مان را در سرعین اردبیل برگزار کنیم.

مجیدی ادامه داد: ما نهم به سرعین می‌رویم و تا بیست و سوم تمرینات بدنسازی و هوازی را در این شهر در دستور کارمان قرار خواهیم داد و در این مدت بازی‌های تدارکاتی هم برگزار خواهیم کرد تا بازیکنان به هماهنگی مد نظر کادر فنی نزدیک‌تر شوند.

سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه تا پیش از شروع فصل قطعاً به قائم‌شهر خواهیم رفت تا چند دیدار دوستانه مقابل دیدگان هوادارانمان برگزار کنیم، افزود: ما به هیچ عنوان خودمان را از مردم قائم‌شهر جدا ندانسته و قویا به این نکته اذهان داریم که هوادارانمان به مانند همیشه برگ برنده ما در مسابقات خواهند بود و بدون شک تمام تلاش مالکان، مدیرعامل، کادر فنی و تمام عوامل باشگاه برای صعود به لیگ برتر، برآورده کردن آرزوی چندین ساله همشهریانم است.

مجیدی در مورد فعالیت باشگاه در بازار نقل و انتقالات گفت: در فصل پیش رو باشگاه نساجی تنها یک هدف را دنبال می‌کند و آن هم صعود به لیگ برتر است، به همین دلیل در به خدمت گرفتن بازیکنان به هیچ عنوان به دنبال نام‌ها نبودیم و تمامی بازیکنانی که تا این لحظه جذب شده‌اند با برنامه از پیش طراحی شده و به خواست کادر فنی بوده که واقعاً جا دارد از امیری مدیرعامل باشگاه که به صورت شبانه‌روزی در تلاش هستند تا بازیکنان مورد نظر کادر فنی را به خدمت بگیرند، تشکر کنم و از همین جا به هواداران مان قول می‌دهم که تنها بازیکنانی را به خدمت بگیریم که در راه صعود به باشگاه کمک کنند.

سرپرست باشگاه نساجی مازندران تصریح کرد: نساجی متعلق به مردم قائم‌شهر و هوادارانش است و این صحبت‌هایی که در مورد برگزاری تمام تمرینات در تهران مطرح می‌شود، کذب محض است و در ادامه خواهید دید که بسیاری از تمرین‌ها در قائم‌شهر برگزار می‌شود.

وی گفت: در واقع خواست آقایان صنیعی‌فر و پرهام، مالکان باشگاه نساجی، مدیرعامل، کادر فنی، بازیکنان و همه عوامل باشگاه در این فصل تنها صعود به لیگ برتر است و از هواداران خونگرم نساجی می‌خواهم که با اعتماد به مدیران باشگاه نساجی، از تصمیماتی که اتخاذ می‌کنند، حمایت کرده تا در پایان فصل همگی با هم در استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر جشن صعود بر پا کنیم.

پاسخی بگذارید