تاریخ: ۱۱:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک جدید تیم فوتبال پیکان می‌گوید با آرامشی که در این تیم کسب می‌کند، می‌تواند به روزهای خوب خود بازگردد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بختیار رحمانی، کاپیتان فصل گذشته باشگاه فولاد خوزستان روز گذشته با امضای قراردادی دو ساله رسماً به پیکان پیوست تا در لیگ هفدهم با پیراهن آبی این باشگاه به میدان برود. وی درباره حضور در پیکان و دلایل انتخابش گفت: قبل از هر چیز باید بگویم خیلی خیلی خوشحالم که دوباره این افتخار نصیبم شد که شاگرد آقای جلالی شوم. در این مقطع زمانی و بعد از اتفاقاتی که در یک سال اخیر برایم افتاد، خیلی برایم مهم بود که در تیم جدیدم آرامش داشته باشم.

هافبک جدید پیکان افزود: احساس کردم در باشگاه پیکان محیط آرام برایم مهیاست و آرامشی که دنبال آن هستم را در اختیار من قرار می‌دهد. حالا به تیمی آمده‌ام که هم سرمربی‌اش را کامل می‌شناسم و هم خیلی از بازیکنانش دوستان نزدیک من هستند. خیلی از آنها هم در روزهای اخیر به من لطف داشتند و مرا به حضور در پیکان ترغیب کردند. ضمن اینکه می‌دانم مدیریت بسیار خوبی در رأس این تیم قرار دارد و همه اینها باعث شد من پیکان را برای ادامه فوتبالم انتخاب کنم. با اطمینان می‌گویم آرامش پیکان مرا به روزهای خوبم برمی‌گرداند.

رحمانی با بیان اینکه در این چند روز خیلی فکر کرده و مطمئن است تصمیم درستی گرفته، خاطرنشان کرد: از تمام تیم‌هایی که به من پیشنهاد داده بودند تشکر می‌کنم، اما در این مقطع زمانی ترجیح دادم دوباره با آقای جلالی کار کنم؛ به دلیل اینکه خیلی از چیزهای فنی فوتبالم را مدیون او هستم. امیدوارم در پیکان به همراه آقا مجید و بازیکنان تیم فصل خیلی خوبی داشته باشم و تنها به موفقیت بزرگی که در انتظارمان است فکر می‌کنم.

وی با آرزوی موفقیت برای فولاد اظهار داشت: برای باشگاه فولاد بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. هواداران فولاد بدانند که من خیلی آنها را دوست دارم و مطمئن باشند هیچ‌کدام از دلایل جدایی من از این باشگاه را نمی‌دانند. هرچه که بود تمام شد و من باز هم از تمام هواداران این باشگاه از صمیم قلب تشکر می‌کنم، اما در مقطع فعلی شرایط طوری پیش رفت که من باید از فولاد جدا می‌شدم./تسنیم

پاسخی بگذارید