تاریخ: ۱۰:۳۷ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع ملی‌پوش استقلال در اولین تمرین خود با این تیم، مانع از شعار دادن هواداران به کاپیتان تیم رقیب شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸:۳۰ روز (سه‌شنبه) در کمپ اختصاصی این باشگاه (کمپ مرحوم ناصر حجازی) آغاز شد.

*حدود هزار هوادار در تمرین امروز حضور داشتند و با توجه به اولین حضور پژمان منتظری پس از بازگشت دوباره‌اش به استقلال، استقبال خوبی از او به عمل آوردند. با توجه به تغییراتی که در کمپ استقلال پس از جدایی منتظری از این تیم ایجاد شده، مدافع آبی‌پوشان پس از ورودش به محل تمرین تیمش از بازیکنان آدرس رختکن را پرسید.

*علیرضا منصوریان که در زمین حضور داشت، پس از حضور منتظری در رختکن این تیم برای استقبال و خوش‌آمد گویی به او، راهی رختکن شد. پس از ورود بازیکنان به زمین، منصوریان و منتظری آخرین نفراتی بودند که از رختکن خارج شدند و این باعث شد تماشاگران حسابی مدافع ملی‌پوش تیم‌شان را تشویق کنند.

*پس از ورود پژمان منتظری، هواداران استقلال با شعار «سیدجلال یادت باشه، پژمان سرورته» برای کاپیتان پرسپولیس کری خواندند که مدافع ملی‌پوش آبی‌پوشان از آنها خواهش کرد این شعار را ندهند و مانع از ادامه سر دادن این شعار شد.

*پژمان منتظری با کادرفنی استقلال خوش و بش کرد. محمد نوازی هم که به عنوان سرمربی تیم امید استقلال انتخاب شده، در کنار زمین و روی نیمکت حضور داشت که منتظری هم به سمت او رفت.

*امید ابراهیمی به لباس شخصی در تمرین امروز حضور یافته بود که از سوی تماشاگران تشویق شد. بازیکنان هنگام استراحت با او خوش و بش کردند.

*حسن بیت‌سعید که در تمرین روز گذشته استقلال غایب بود و به همراه منتظری زیر نظر علی چینی به تمرین اختصاصی پرداختند. دروازه‌بان‌ها نیز زیر نظر بابازاده کار خود را آغاز کردند و سایر بازیکنان هم به دو گروه تقسیم شدند. حفظ توپ و کارهای هوازی در دستور کار سایر بازیکنان بود.

*پس از انجام تمرین‌های تاکتیکی، فوتبال درون تیمی در دستور کار قرار گرفت که یک تیم لباس آبی به تن داشت و تیم دیگر هم کاور زرد به تن کرد. بازیکنان جوان‌تر هم که بیرون زمین بودند با دروازه‌بان سوم به بازی آقا وسط پرداختند. منتظری نیز به سمت امید ابراهیمی رفت و به صحبت کردن با او پرداخت.

*در فوتبال درون تیمی، مهدی قائدی مصدومیتی جزیی پیدا کرد که وی مجبور شد دور زمین نرم دوی کند و ماساژور هم با او حرکات کششی را انجام داد.

*حسن بیت‌سعید از راه دور شوتی را به تیر دروازه زد که باعث شد تماشاگران حسابی او را تشویق کنند.

*در پایان تمرین علیرضا منصوریان، محمد خرمگاه، علی چینی و حمید بابازاده به صحبت کردن با مهدی رحمتی پرداختند./تسنیم

پاسخی بگذارید