تاریخ: ۱۰:۳۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع تیم فوتبال اف.سی سئول کره جنوبی گفت: امیدوارم در لیگ کره از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،خالد شفیعی  در خصوص پیوستن به اف.سی سئول کره جنوبی گفت: از اینکه به چنین لیگ معتبری در سطح آسیا آمده‌ام خوشحالم. می‌دانم کار سختی دارم و باید از اعتبار فوتبال ایران و فوتبالیست‌های ایرانی دفاع کنم. بازی در لیگ کره سخت است اما تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم.

وی در مورد اینکه چگونه راهی لیگ کره شد تاکید کرد: سرمربی اف.سی سئول فیلم بازی‌های مرا دیده بود و در نهایت برایم دعوت نامه فرستادند تا به این کشور بروم. بعد از مذاکراتی که داشتیم به توافق رسیدیم و من قرارداد یک سال و نیمه امضا کردم.

شفیعی در خصوص اینکه دیدگاه مسئولان و کادر فنی اف‌سی‌سئول درمورد فوتبال ایران چیست گفت: آنها خیلی از فوتبال ایران تعریف می‌کنند و معتقدند فوتبال ایران خصوصا از زمانی که کی‌روش به تیم ملی آمده است رشد کرده و شرایط خوبی دارد. آنها دو ماه دیگر در ورزشگاه جام جهانی سئول میزبان تیم ملی ایران هستند.

مدافع پیشین تراکتورسازی در مورد مبلغ قراردادش تصریح کرد: این موضوع برایم مهم نبود. من بیشتر فکر می‌کنم که به هدف‌های فوتبالی‌ام برسم.

شفیعی در خصوص اینکه باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد تمامی شروط او را برای تمدید قرارداد پذیرفته، ولی به‌یکباره یحیی گل‌محمدی از باشگاه خواست که با این بازیکن مذاکره نکنند گفت: دیگر دوست ندارم درمورد گذشته صحبت کنم و خیلی‌ها می‌دانند به چه دلیل جدا شدم. حرف‌هایی هم که مطرح شده است حقیقت ندارد و مطمئن باشید در مورد جدایی‌ام از تراکتورسازی ماه پشت ابر نمی‌ماند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از گل‌محمدی ناراحت نیست عنوان کرد: آقا یحیی بزرگ و الگوی من است و اگر باعث ناراحتی او شده‌ام عذرخواهی می‌کنم. متأسفانه در این میان برخی حقیقت را نگفته‌اند و من در این ماجرا تقصیری نداشتم. آقا یحیی بداند که او را دوست دارم. از هواداران تراکتور هم عذرخواهی می‌کنم که شاید باعث ناراحتی‌شان شدم.

مدافع فصل گذشته تراکتورسازی در خصوص اینکه آیا فکر می‌کند دوباره به این تیم برگردد اظهار داشت: من تراکتورسازی دوست دارم و در ایران فقط دوست دارم برای این تیم بازی کنم. دوست دارم با پیراهن تراکتور از فوتبال خداحافظی کنم و امیدوارم این اتفاق بیفتد./نتسنیم

پاسخی بگذارید