تاریخ: ۱۰:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرپرست دبیری کمیته فوتسال گفت: باشگاه آذرخش بندعباس اصلا قانون‌مدار نیست و قانون را رعایت نمی‌کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کاظم سلیمانی در خصوص لغو دیدار فرش‌آرا مشهد و آذرخش بندرعباس اظهار داشت: آذرخشی‌ها بی‌قانونند و اصلا قانون‌مدار نیستند. این تیم هنوز مبلغ ورودی خود را هم پرداخت نکرده است. همه باشگاه‌ها قبل از آغاز لیگ مدارک خود را برای ما ارسال و ثبت‌نام خود را کامل کردند و فقط مدارک تیم آذرخش ناقص بود که به آنها اعلام کردیم هر چه زودتر مدارک خود را کامل کنند اما این کار را نکردند.

وی ادامه داد: مسئولان آذرخش یک روز قبل از بازی مدارکشان را به دفتر من آوردند و از ساعت یک تا هفت بعدازظهر جلسه داشتم و مدارک بازیکنان این تیم را بررسی کردم. مدارک ۱۲ بازیکن این تیم کامل بود اما سه بازیکن تازه وارد آذرخش برگه تسویه حساب با باشگاه قبلی خود را نداشتند و یک بازیکن خارجی این تیم هم ITC نداشت. به همین دلیل اعلام کردیم این تیم نمی‌تواند از این بازیکنان استفاده کند، اما آذرخشی‌ها گفتند اگر کارت بازی این بازیکنان صادر نشود به مشهد سفر نخواهند کرد. پس از آن تیم آذرخش به فرودگاه رفت و مسئولان این تیم از فرودگاه هم با من تماس گرفتند و اعلام کردند اگر کارت بازی بازیکنان ما را صادر نکنید سوار هواپیما نخواهیم شد که ما زیر بار این حرف آنها نرفتیم و در نهایت به مشهد سفر کردند.

سرپرست دبیری کمیته فوتسال تصریح کرد: آذرخشی‌ها در جلسه هماهنگی روز قبل از بازی هم شرکت کردند و مشکلی نداشتند اما دوباره چند ساعت قبل از بازی و زمانی که در هتل بودند، تماس گرفتند و گفتند به سالن بازی نمی‌روند. از آنها درخواست کردیم چون کفاشیان به مشهد سفر کرده و قرار است در دیدار افتتاحیه حضور داشته باشد بازی را برگزار کنند که مسئولان آذرخش مخالفت کردند و در نهایت در این مسابقه شرکت نکردند.

سلیمانی درباره اینکه آیا نتیجه بازی ۳ بر صفر به نفع فرش‌آرا خواهد شد یا خیر گفت: پرونده این مسابقه را به کمیته انضباطی خواهیم فرستاد و دبیرکل فدراسیون و کمیته انضباطی در این خصوص تصمیم خواهند گرفت./تسنیم

پاسخی بگذارید